• چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 951-1593-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

ارتباط بین دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی تقویت شود

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل به تقویت ارتباط بین دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، شفیع شفیعی در سمینار «فرهنگ شهروندی؛ منازعه سنت و مدرنیسم» در دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به برگزاری سلسله‌جلسات گفتگوی اجتماعی طی یک‌و‌نیم سال گذشته در استان، گفت: در این جلسات، مبنا را بر این گذاشته‌ایم که دولت نمی‌تواند در تمامی امورات تصمیم‌گیر بوده و انتظار داشته باشد که مردم بر این اساس رفتار کنند؛ چراکه این روش، کارآمدی خود را از دست داده است.

وی با بیان اینکه سلسله‌جلسات گفتگوی اجتماعی استان اردبیل در چهار حوزه برگزار می شود، افزود: یکی در سطح فعالان فرهنگی استان است که هر دو هفته یکبار برگزار می‌شود و تاکنون 34 نشست در این سطح برگزار شده است.

شفیعی با اشاره به اینکه سطح دوم گفتگوی اجتماعی برای فعالان سازمان‌های مردم نهاد است، تصریح کرد: در این مورد هم با حضور فعالان سازمان‌های مردم نهاد چند برنامه انجام شده و همچنان ادامه دارد.

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری اردبیل خاطرنشان کرد: سطح سوم برای اساتید علوم اجتماعی و جامعه شناسی و سطح چهارم نیز در دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر تقویت ارتباط بین دانشگاه و دستگاه‌های اجرایی، گفت: در خصوص مسائل شهروندی و فرهنگی باید از نظر اساتید دانشگاهی استفاده شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: