• پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 952-6890-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نخستین سمپوزیوم روابط‌عمومی استان اردبیل برگزار شد

نخستین سمپوزیوم روابط‌عمومی استان اردبیل با حضور مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی‌ دستگاه‌های اجرایی استان اردبیل و تجلیل از برترین های روابط عمومی های استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، هوشمند سفیدی مدیرمسئول روزنامه آرمان در این سمپوزیوم گفت: نخستین سمپوزیوم استانی روابط‌عمومی در اردبیل برگزار شد و امید می‌رود برگزاری چنین سمپوزیوم‌هایی تداوم یابد.

وی با بیان اینکه هدف و غایت روابط‌عمومی خدمت به مردم و تکریم انسان‌ها است، افزود: در یک قرن اخیر تحولاتی در حوزه روابط‌عمومی رخ داده است و اخیرا نیز روابط‌عمومی از نقش تکنیکی به نقش مدیریتی ارتقا یافته است.

سفیدی با بیان اینکه روابط‌عمومی باید به عنوان بازوی پرتوان مدیرارشد و کارشناس ارتباطات عمل کند، تصریح کرد: هم‌اکنون روابط‌عمومی مجری ارتباطات یک سیستم نیست؛ بلکه مدیر ارتباطات یک سیستم است.

مدیرمسئول روزنامه آرمان با بیان اینکه روابط‌عمومی باید متکی بر پژوهش باشد، خاطرنشان کرد: در روابط‌عمومی هر کاری با پژوهش آغاز و با پژوهش پایان می‌یابد.

وی با بیان اینکه روابط‌عمومی باید در بالاترین نقطه کنار مدیریت ارشد باشد، افزود: سخنگوی یک سیستم نیز باید مدیر روابط‌عمومی باشد.

سفیدی ارتقا و کارآمدی روابط‌عمومی را در گرو همکاری و حمایت مدیران دانست.

محمد سلطانی‌فر استاد ارتباطات نیز با تاکید به ضرورت حضور نخبگان در تولید محتوا، افزود: امروزه نیازی که وجود دارد تنها تولید محتوا نیست، بلکه نیاز به پالایش این اطلاعات داریم.

وی با بیان اینکه باید از نخبگان بخواهیم وارد تولید محتوا در فضای مجازی شوند، تصریح کرد: متاسفانه به دلیل حضور همگان در این عرصه و عامیانه شدن این فضا، چهره نخبگان کمتر قابل مشاهده است.

سلطانی‌فر تاکید کرد: جامعه‌ای که از دیدگاه کارشناسان و نخبگان استفاده کند، موفق است.

 

گفتنی است در این سمپوزیوم هیئت‌داوران منتخبان خود در حوزه‌های مختلف معرفی کرد:در بخش پیشکسوتان بهبود نعمتیان از اداره کل نوسازی مدارس، عزیز جوادی از شرکت مخابرات و یاور علیپور از اداره کل تأمین اجتماعی با اهدای نشان سمپوزیم، لوح و هدیه نقدی تجلیل شدند.

در بخش مدیران ارشد ارتباط گستر بهزاد ستاری از اداره کل بهزیستی، ناصر اسحاقی از اداره کل ارشاد اسلامی، کریم حاجی‌زاده از اداره کل میراث فرهنگی، امیر رجبی از اداره کل حوزه هنری، علی نظری از فرمانداری خلخال، حسین علیپور از دانشگاه علمی کاربردی استان و بهروز زلالی از کمیته امداد مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخش کارشناسان برتر روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی استان علی انوار از دانشگاه محقق اردبیلی و غلامرضا گوزلی از کمیته امداد استان تجلیل شدند.

در بخش برگزیدگان جشنواره روابط‌عمومی‌های برتر نیز مهرداد سلیمی از شرکت توزیع نیروی برق و سعید دست افشان از حوزه هنری اردبیل تجلیل شدند.

در بخش اطلاع‌رسانی اشکان شکاری از اتاق بازرگانی اردبیل و سید صمد علوی از شرکت شهرک‌های صنعتی، در بخش مهندسی و توسعه فرهنگ خاص سلیم معزی از اداره استاندارد، در بخش نوآوری و خلاقیت در روابط عمومی توحید دلاور قوام از میراث فرهنگی و در تکریم ارباب رجوع حسن فتحی از شرکت گاز موفق به دریافت تندیس، لوح و نشان سمپوزیم شدند.

در بخش حامیان داود شایقی از سازمان برنامه‌ریزی و مدیریت، حمید لطف‌اللهیان از شهرداری اردبیل، علی شامل از دانشگاه آزاد اسلامی، رضا زنده‌دل از شهرداری سرعین، شفیع شفیعی از مدیریت امور اجتماعی استانداری، اروجعلی محمدی از شرکت کشت و صنعت مغان، هاشم اروج زاده از چاپ و نشر شیران نگار، سراج مهدی زاده از شرکت طنین پیک سبلان، پوران فتاحی از موسسه حامیان زیست اندیش محیط آرمانی و در عین حال هوشمند سفیدی از سمپوزیم بین‌المللی روابط عمومی‌ها و اسحاق رسولی از دانشکده خبر اردبیل با اهدای نشان، تندیس و لوح مورد تجلیل قرار گرفتند.

         


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: