• پنجشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 953-2193-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

همایش بین‌المللی «معاصرسازی سنت‌های معماری اسلامی ایرانی» در اردبیل به کار خود پایان داد

همایش بین‌المللی «معاصرسازی سنت‌های معماری اسلامی ایرانی» با تجلیل از مقالات برتر در دانشگاه محقق اردبیلی به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، حجت‌اله رشید دبیر علمی همایش بین‌المللی «معاصرسازی سنت‌های معماری اسلامی ایرانی» در مراسم اختتامیه این همایش با اشاره به تعداد مقالات ارسال شده به این همایش، گفت: 153 مقاله در این همایش پذیرفته شده بود که 57 مقاله از این تعداد تائید شد.

وی با اشاره به اینکه 35 مقاله ارسال شده به دبیرخانه همایش  اصلا پذیرش نشد، تصریح کرد: 61 مقاله هم به شرط اصلاح تائید شد.

رشید با یادآوری اعضای هیات‌داوری همایش، اضافه کرد: کریم حاجی زاده، توحید حاتمی، حسن اکبری، بهرام گسیلی و وحید وزیری از اعضای هیات علمی دانشگاه محقق اردبیلی، محمد باقری عضو هیات علمی دانشگاه زنجان، جواد جوان مجیدی، علی جوان فروزنده و مهناز طالبی از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، مرتضی میرغلامی از تبریز و حسن فریدون‌زاده از آموزشکده رازی اعضای هیات داوران همایش بین المللی معاصرسازی سنت های معماری اسلامی ایرانی بودند.

دبیر علی همایش بین‌المللی «معاصرسازی سنت‌های معماری اسلامی ایرانی» با بیان اینکه در این همایش هویت‌های فراموش شده در معماری مورد بحث و بررسی قرار گرفت، اظهارامیدواری کرد: خروجی چنین همایش‌هایی استفاده از معماری اصیل و نجیب در طراحی‌ها باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: