• چهارشنبه ۲۶ خرداد ماه، ۱۳۹۵ - ۰۹:۲۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 953-3193-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی:

ضرورت افزایش مهارت در دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی به ضرورت افزایش مهارت در دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، دکتر گودرز صادقی در نشست با اعضای شورای صنفی دانشجویان این دانشگاه با بیان اینکه شورای صنفی دانشجویان مورد توجه مسئولین دانشگاه است، گفت: شورای صنفی می‌تواند در راستای کمک به دانشجویان نیازمند نیز موثر واقع شود.

وی با بیان اینکه مشابه شورای صنفی دانشجویان، شورای کارمندان نیز وجود دارد که مسائل مربوط به کارمندان دانشگاه را پیگیری می‌کند، افزود: به همین ترتیب روسای دانشکده‌ها نیز با رای مستقیم اعضای هیات علمی دانشکده‌ها انتخاب می‌شوند.

صادقی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های دانشگاه فنی و حرفه‌ای رازی اردبیل در خصوص مهارت افزایی دانشجویان، گفت: شورای صنفی دانشجویان می‌تواند برای آموزش‌های مهارتی دانشجویان با این دانشگاه همکاری داشته باشد.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی همچنین خواستار اختصاص بخشی از مجموعه فن‌بازار دانشگاه به فعالیت‌های دانشجویی و شورای صنفی دانشجویان شد و افزود: با ساماندهی بوفه‌های خوابگاهها و سلف دانشجویی نیز می‌توان به طرق مختلف اداره این بوفه‌ها را در اختیار خود دانشجویان قرار داد.

دکتر اسماعیل گلی مدیر امور دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه شورای صنفی دانشجویان با هدف استفاده از نظرات مشورتی دانشجویان از سال 1393 در دانشگاه محقق اردبیلی با برگزاری انتخابات فعال شده است، افزود: با توجه به موفقیت این شورا در امورات مربوطه، مدت فعالیت آنها برای یک سال دیگر تمدید شد.

وی افزود: انتخابات سالجاری نیز در اردیبهشت ماه بصورت کاملا الکترونیکی توسط سیستم گلستان برگزار شد.

گلی با بیان اینکه حرکات شورای صنفی دانشجویان باید بر اساس عقلانیت باشد، نه احساسات، اظهارامیدواری کرد: شورای صنفی جدید نیز همانند شورای قبلی، با عقلانیت و منطق با همکاران دانشگاه تعامل داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: