• یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 962-491-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

استاندار اردبیل:

آمادگی همکاری همه‌جانبه دولت در خصوص صنایع‌تبدیلی، تکمیلی و بسته‌بندی با دانشگاه‌ها

استاندار اردبیل از آمادگی همکاری همه‌جانبه دولت در خصوص صنایع‌تبدیلی، تکمیلی و بسته‌بندی با دانشگاه‌ها خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، مجید خدابخش در نشست معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل با بیان اینکه هر هفته نشست گفتگوی اجتماعی با حضور اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل برگزار می‌شود، گفت: در این جلسات نقش دانشگاه‌ها در تحقق شعار سال مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: اعضای هیات علمی دانشگاه چه به صورت فردی و چه به صورت دانشگاهی که بتوانند پیشنهاد کاربردی برای مشکلات استان داشته باشند، حاضریم هزینه این فکر و اندیشه را بپردازیم.

خدابخش به ایجاد اشتغال برای فارغ‌التحصیلان دانشگاهی تاکید کرد و افزود: در این راستا اقتصاد صنایع غذایی از محورهای تعیین‌کننده است.

استاندار اردبیل از آمادگی همکاری همه‌جانبه دولت در خصوص صنایع‌تبدیلی، تکمیلی و بسته‌بندی با دانشگاه خبر داد و تصریح کرد: در هشت شهرستان استان زعفران کاشته می‌شود، ولی متاسفانه خام‌فروشی می‌شود و برند نداریم.

گودرز صادقی رئیس دانشگاه محقق اردبیلی نیز با بیان اینکه جلسات هم‌اندیشی با اساتید توسط استاندار هر هفته برگزار می‌شود، اظهارامیدواری کرد: بتوانیم در کنار هم و در جهت تحقق آرمان‌های بهبود و پاسداری از محیط زیست کوشا باشیم.

وی افزود: به زودی طرح دانشگاه سبز برای به حداقل رساندن آسیب به محیط زیست، مهندسی نوین تغذیه و پذیرایی و برخورد با زباله در دانشگاه محقق اردبیلی اجرا خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: