• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-1293-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

برگزاری همایش‌های ملی و بین‌المللی در جهت ارتقای کیفی پژوهش در دانشگاه محقق اردبیلی

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی گفت: یکی از اهداف دانشگاه محقق اردبیلی برگزاری همایش های ملی و بین المللی در جهت ارتقای کیفی پژوهش در دانشگاه و ایجاد ارتباطات علمی جدید و تداوم آن است. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، ابوالفضل بضاعت‌پور در همایش ملی طراحی منظر و فضای سبز در دانشگاه محقق اردبیلی گفت: یکی از اهداف دانشگاه محقق اردبیلی برگزاری همایش های ملی و بین المللی در جهت ارتقای کیفی پژوهش در دانشگاه و ایجاد ارتباطات علمی جدید و تداوم آن است که باعث انجام فعالیت های جدید با دیدگاهی نو می شود. 

وی به ضرورت افزایش کیفیت همایش ها تاکید کرد و افزود: برای یک سال آینده برگزاری شش همایش بین المللی در دانشگاه محقق اردبیلی پیش بینی شده است که در حال انجام هماهنگی های لازم برای برگزاری هرچه بهتر آنها هستیم. 

بضاعت پور با بیان اینکه حسن همایش به برگزاری آن با مشارکت دانشجویان است؛ چراکه دانشجویان با انرژی بیشتر همراه با ایده های نو فعالیت می کنند، تصریح کرد: همایش های دانشگاه باید از لحاظ نظم و انضباط، اطلاع رسانی، مهمانان و محورها دارای کلاس بالایی باشند. 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به مزیت های فضای سبز، گفت: فضای سبز در زندگی روزمره بسیار ضروری است؛ چراکه باعث تلطیف هوا، جذب آلودگی و از بین رفتن گرد و غبار شده و همچنین نگاه تفریحی دارد. 

وی با اظهارتاسف از پایین بودن سرانه فضای سبز در سطح کشور و استان، اظهارامیدواری کرد: با برگزاری چنین همایش هایی، راهکارهایی اتخاذ شود تا در جهت افزایش فضای سبز گام برداشته شود. 

بضاعت پور خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش آپارتمان نشینی در جامعه، باید در رونق و افزایش پارک ها و فضای سبز دقت بیشتری شود. 

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه محقق اردبیلی به ضرورت احترام به فضای سبز تاکید کرد و افزود: خوشبختانه سطح فرهنگ عمومی در این زمینه بهبود یافته و مردم در حفظ این مهم تلاش می کنند که امید می رود این تلاش روز به روز افزایش یابد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: