• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-595-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور در اردبیل برگزار می‌شود

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی از برگزاری اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور در این دانشگاه خبر داد. 

غلامرضا احمدزاده در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل از برگزاری اولین دوره مسابقات وزنه‌برداری دانشجویان پسر دانشگاه‌های سراسر کشور در این دانشگاه خبر داد. 

احمدزاده ادامه داد: تا به امروز40 تیم با حضور 70 ورزشکار از دانشگاه‌های آزاد، علمی-کاربردی، پیام‌نور، علوم پزشکی و غیر انتفاعی برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کردند. 

وی افزود: این مسابقات در هشت دسته پیگیری می‌شود که انتخابی تیم ملی دانشجویان وزنه برداری برای اعزام به مسابقات جهانی نیز خواهد بود و افراد منتخب شهریورماه سالجاری در کشور لهستان حاضر خواهند شد. 

احمدزاده گفت: کسب امتیاز میزبانی این مسابقات افتخار بزرگی برای دانشگاه محقق اردبیلی بوده و این مهم با همکاری فدراسیون ملی ورزش‌های دانشگاهی و رئیس انجمن وزنه برداری دانشجویان محقق شده است. 

مدیر تربیت بدنی و فوق برنامه دانشگاه محقق اردبیلی گفت: این مسابقات از 20 تیر به مدت 2 روز در سالن شماره دو تربیت بدنی دانشگاه محقق اردبیلی برگزار خواهد شد و مراسم افتتاحیه روز چهارشنبه 20 تیرماه با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: