• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1191-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار سرعین:

مجموعه رویال پارک الگوی توسعه گردشگری توانمند در استان اردبیل است

فرماندار سرعین گفت: مجموعه رویال پارک  که یکی از پر جاذبه ترین مجموعه های گردشگری استان اردبیل و حتی کشور است،  الگوی مناسب برای توسعه گردشگری سلامت محور است.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، حسن حسن پور با اشاره به اشتغالزایی بیش از 100 نفر در این مجموعه جذاب گفت: برجستگی این مجموعه تبلیغات مدرن و متنوع در سطح استان و شهرهای همسایه است که سبب شده در محل گردشگری امسال رویال پارک به متان حضور گردشگران ایرانی و خارجی تبدیل شود.

وی گفت: فرماندار قبل و بنده با تمام توان از هر مجموعه ها به ویژه مجموعه رویال پارک حمایت می کنیم و این حمایت تنها محدود به پرداخت تسهیلات نیست .

حسن پور گفت: ما به تناسب ویژگی ها و شناسایی هر پروژه وتوان اشتغال آن کمک  کار سرمایه گذاران هستیم که در این مجموعه نیز در دو ماه اخیر در فرمانداری سرعین سعی کرده ایم تا موانع را از پیش روی سرمایه گذار رویال پارک برداریم.

رییس شورای اداره شهرستان سرعین به کوتاه شدن بروکراسی اداری اشاره کرد و گفت: ما در شهرستان سرعین با توجه به جایگاه این شهر در حوزه گردشگری سلامت تمام توانمان را بکار گرفتیم تا از مجموعه های جدید با ابتکار و خلاقیت های نوین در بخش آبدرمانی ها و حوزه سلامت محوری حمایت کنیم .

فرماندار سرعین به سرمایه گذار رویال پارک قول مساعد داد تا در صورت اجرای فازهای جدید این پروژه عظیم و ایجاد فرصت های گسترده اشتغال در این مجموعه شخصا نسبت به تسهیل امور ورود پیدا کرده و اقدام کند.

حسن پورابراز امیدواری کرد: روز به روز با مساعدشدن شرایط اقتصادی کشور صنعت گردشگری به عنوان پایه اول توسعه اقتصادی کشور و منطقه مطرح شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: