• یکشنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 975-1291-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

کمک ۳۰۰ میلیارد ریالی وزارت علوم و استانداری اردبیل به دانشگاه محقق اردبیلی

در دیدار معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اردبیل، مقرر شد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استانداری اردبیل طی دو سال مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال به پروژه های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی کمک کنند. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، در دیدار معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استاندار اردبیل، مقرر شد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و استانداری اردبیل طی دو سال مبلغ ۳۰۰ میلیارد ریال به پروژه های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی کمک کنند. 

بر اساس این توافق مقرر شد در سالجاری مبلغ ۶۰ میلیارد ریال توسط وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و ۶۰ میلیارد ریال هم توسط استانداری اردبیل برای توسعه فعالیت های عمرانی دانشگاه تامین اعتبار شود. همچنین مطابق این صورتجلسه مقرر شد در سال ۹۸، مبلغ ۱۸۰ میلیارد ریال جهت توسعه فعالیت های عمرانی دانشگاه محقق اردبیلی به صورت مشترک توسط وزارت علوم و استانداری اردبیل از محل منابع بودجه سال 1398 این دو مجموعه تامین اعتبار شود. 

در این دیدار که در فرودگاه اردبیل انجام شد، محمد تقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با وجود رشته تحصیلی تربیت بدنی لزوم احداث استخر در این دانشگاه احساس می شود. 

وی اضافه کرد: با ایجاد استخر در این دانشگاه، علاوه بر دانشجویان رشته تربیت بدنی برای گذراندن دروس خود، دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه هم می توانند از این فضا استفاده کنند.
 
نظرپور تصریح کرد: نصف هزینه ساخت استخر دانشگاه و نصف هزینه شروع عملیات احداث ساختمان جدید دانشکده فنی و مهندسی را وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تامین اعتبار می کند و نصف دیگر هزینه های این پروژه ها را هم استانداری تامین اعتبار خواهد کرد. 

اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز گفت: ۳۰۰ میلیارد ریال مورد توافق با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای دانشگاه محقق اردبیلی طی سالجاری و سال آینده تامین اعتبار می شود. 

وی اضافه کرد: مسئولان دانشگاه محقق اردبیلی بر اساس صلاحدید خود این اعتبارات را در پروژه های مدنظر خود هزینه خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: