• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 976-593-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

عملیات احداث دو بلوک خوابگاه دانشجویی در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی گفت: به زودی عملیات احداث دو بلوک خوابگاه دانشجویی برادران و خواهران با زیربنای تقریبی چهار هزار و ۲۰۰ و سه هزار و ۲۰۰ مترمربع در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود.

 عزیز حبیبی در جمع خبرنگاران گفت: به زودی عملیات احداث دو بلوک خوابگاه دانشجویی برادران و خواهران با زیربنای تقریبی چهار هزار و ۲۰۰ و سه هزار و ۲۰۰ مترمربع در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود.

وی با بیان اینکه خوابگاه برادران در جنب خوابگاه شهید رحیمی و خوابگاه خواهران جنب خوابگاه کوثر ۳ احداث خواهد شد، افزود: مطالعات احداث خوابگاه برادران به اتمام رسیده و طی هفته جاری به سامانه مناقصات وارد خواهد شد.

حبیبی اضافه کرد: مطالعات تغییر نقشه و به روز رسانی خوابگاه خواهران نیز در حال انجام است و اواخر مهر ماه برای مناقصه آماده خواهد شد.

رئیس دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه احداث این دو بلوک خوابگاهی در تاریخ هشتم مرداد ماه سالجاری در جلسه هیات امنای دانشگاه به تصویب رسیده است، تصریح کرد: برای احداث خوابگاه دانشجویی برادران از محل فروش خوابگاه های فرسوده داخل شهری و درآمد اختصاصی دانشگاه و برای احداث خوابگاه دانشجویی خواهران از محل کمک های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و تسهیلات بانکی تامین اعتبار شده است.

وی با بیان اینکه احداث این دو بلوک خوابگاهی بعد از ۱۰ سال از احداث آخرین خوابگاه ها انجام می شود، خاطرنشان کرد: امید می رود با تلاش همکاران طی ۲.۵ سال آینده شاهد بهره برداری از این دو بلوک خوابگاهی باشیم.

حبیبی با بیان اینکه در حال حاضر ظرفیت خوابگاهی داخل دانشگاه برای برادران ۸۷۰ نفر و برای خواهران یک هزار نفر می باشد، گفت: با بهره برداری از این دو بلوک خوابگاهی این ظرفیت برای برادران به یک هزار و ۲۰۰ نفر و برای خواهران به یک هزار و ۲۷۰ نفر خواهد رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: