• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-1794-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

پلاتو تئاتر آرزویی که در دل هنر اردبیل مانده است

 
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل با اشاره به اینکه داشتن یک پلاتو تئاتر آروزیی است که بردل هنر اردبیل مانده است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر اردبیل از نبود سالن ویژه تئاتر رنج می‌برد بطوریکه در این استان سالن مناسبی که هنرمندان بتوانند بصورت مستمر در آن فعالیت کنند وجود ندارد
.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل؛ سید رضی محمودی در نشست خبری خود با خبرنگاران با بیان این مطلب گفت: تئاتر اردبیل نیازمند یک سالن ویژه است در حالیکه در این شهر جز سالن فدک سالن مناسبی وجود ندارد و این مکان نیز هزار و یک مشتری پای خود دارد.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل گفت: در خصوص ایجاد پروژه تئاتر شهر  مدیرکل ارشاد حرفهای خوبی زده و این پروژه را ملی دانسته بطوریکه انتظار می رود با فراهم شدن این فضا در استان اردبیل تئاتر در سبد فرهنگی مردم اردبیل قرار گیرد.
 
محمودی به فعالیت 17 گروه نمایشی در استان اشاره کرد و گفت: این گروه ها در سه گروه الف تا ج تقسیم بندی می شود بطوریکه 9 گروه نمایشی دیگر در دست بررسی و ثبت است.
 
وی به برگزاری بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی اشاره کرد و گفت: این جشنواره از 17 شهریور ماه آغاز شده و امروز مراسم اختتامیه آن نیز برگزار می‌شود.
 
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل افزود: در بیست و پنجمین جشنواره تئاتر استانی 6 گروه نمایش خود را ارائه کرده‌اند که در پایان یک گروه نمایشی به عنوان گروه برتر انتخاب و به جشنواره برتر راه می‌یابد.

انتهای پیام