• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1592-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

/حضور هوشمندانه, حمایت قاطعانه/

مردم به رغم مشکلات اقتصادی همچنان پای نظام و انقلاب هستند/5+1 در برابر عظمت این ملت زانو زد


نماینده ولی فقیه در حج و زیارت اردبیل گفت: به رغم مشکلات اقتصادی و برخی تنگناهای معیشتی مردم ما همچنان وفادار به نظام و ارزش‌های انقلاب هستند و یاس و ناامیدی به هیچ وجه در صفوف به هم فشرده آنها رسوخ پیدا نکرده است.
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، حجت‌الاسلام عبدالله بیدار در راهپیمائی یوم‌الله 22 بهمن در اردبیل اظهار کرد: امسال 22 بهمن با خلق حماسه‌ای دیگر از سوی مردم جلوه‌ای متفاوت پیدا کرد به طوری که مردم همیشه در صحنه کشورمان و استان اردبیل نشان دادند که همواره حامی انقلاب، ارزش‌ها و دستاوردهای نظام اسلامی هستند و با حضور قاطع در صحنه‌های مختلف نظیر انتخابات و راهپیمائی‌ها پاسخی کوبنده به یاوه‌سرائی‌های رئیس جمهور روانی آمریکا می‌دهند.
وی به دشمنی و ستیز بدخواهان و ایادی استکبار با نظام اسلامی از اولین روز پیروزی انقلاب اشاره و خاطرنشان کرد: به رغم همه کارشکنی‌ها و تلاش بی‌نتیجه استکبار حضور معنادار نسل‌های مختلف انقلاب در چنین راهپیمائی‌ها و حضور باشکوه نشان دهنده آن است که آرمام انقلاب همچنان پابرجاست و هیچ ابرقدرتی نمی‌تواند حاکمیت نظام اسلامی را در این کشور زیر سوال ببرد.
نماینده ولی فقیه در حج و زیارت اردبیل سه ضلع قدرتمند انقلاب اسلامی را مردم بابصیرت و همیشه در صحنه، پایبندی به اسلام ناب و همچنین حاکمیت ولایت فقیه در این کشور توصیف کرد و گفت: این سه ضلع انقلاب که رهبری عمود خیمه آن است همواره زمینه پیروزی و سرافرازی را در این کشور رقم زده است.
بیدار اضافه کرد: انقلاب ما معجزه قرن بود و آنچه که استکبار را عصبانی کرده است حضور و پشتیبانی معنادار مردم از نظام به رغم همه مشکلات پیش‌رو در کشور است که حکایت از پایبندی این مردم به میراث خون شهدا و ارزش‌های اصیل انقلاب دارد.
وی در ادامه بیان کرد: مشکلاتی که امروز در کشور ما به دلیل قصور و بی‌تدبیری برخی مسئولان وجود دارد در جای خود قابل بحث و بررسی است ولی به رغم همه این مشکلات که باید مسئولان در حل آن مجادهدت و تلاشی مضاعف انجام دهند مردم پرشورتر از همیشه در صحنه راهپیمائی امسال حاضر شده‌اند.
مسئول نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در استان اردبیل مسئولیت را در نظام اسلامی امانتی گرانسنگ توصیف و تصریح کرد: باید بیش از پیش مدیران و مسئولان با کفایت و تدبیر خود در حل معضلات و مشکلات به ویژه بیکاری و گرانی‌ها مجاهدت کرده و پاسخگوئی به مطالبات مردم را به جد پیگیر باشند چرا که مردم ما آنقدر صبور، نجیب و پایبند به نظام هستند که هیچ وقت به رغم این مشکلات از صحنه خود را خارج نمی‌بینند. 
بیدار افزود: هر چند برخی‌ها تلاش می‌کنند در فضای مجازی به حمایت کشورمان از مستضعفان و مظلومان دنیا نظیر مردم یمن، سوریه، لبنان و فلسطین ایرادی وارد کنند اما یکی از ارکان انقلاب و نظام اسلامی ما رسیدگی به مظلومانی است که ندای آنها به هیچ جا نمی‌رسد و همیشه در مجامع جهانی مورد بی‌توجهی و سکوت قرار می‌گیرند.
وی اظهار کرد: با وجود اینکه آمریکا و ایادی منطقه‌ای آنها مردم یمن را زیر آماج شدیدترین حملات قرار داده‌اند اما جای تاسف است که با به دست گرفتن آهن پاره‌ای سعی می‌‌کنند تا ایران را در عرصه جهانی به دلیل حمایت از یک ملت مظلوم به انزوا بکشانند در حالی که به فرموده مقام معظم رهبری ما اگر موشک بیشتری داشتیم قطعا در اختیار یمنی‌ها قرار می‌دادیم.
وی به دستاوردهای نظامی و دفاعی کشورمان بعد از پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: ما امروز با ساخت موشک بالستیک هوشمند مافوق صوت سریعترین اژدرها و همچنین موشک‌های رادار گریز و زیردریایی‌های متنوع و همچنین تولید جنگ‌افزارهای هوایی، دریایی و زمینی به بالاترین قدرت نظامی در دنیا دست یافتیم به طوری که در شرایط کنونی فناوری ساخت موشک‌‌های نوین در اختیار ایران و روسیه است.
بیدار ادامه داد: به خاطر چنین قدرت نرم و سخت جمهوری اسلامی ایران ابرقدرت‌های جهان به ویژه گروه 5+1 در مذاکرات هسته‌ای در مقابل عظمت این ملت که مرهون خون پاک شهداست زانو زده و تسلیم شده است.
وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز در منطقه‌ای ناامن به جزیره‌ای امن می‌ماند که ما قطعا این صلابت و قدرت‌نمایی را مرهون خون پاک شهدا و پایبندی به شعار اصیل انقلاب در حاکمیت استقلال و آزادی می‌دانیم و یقین داریم نسل‌های آینده این کشتی انقلاب را با سرعت بیشتر رو به جلو حرکت خواهند داد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در حج و زیارت استان اردبیل به شاخصه‌های انقلابی بودن و انقلابی ماندن نیز اشاره کرد و گفت: همراهی مردم با مسئولان، پایبندی به مکتب امام و شهدا و وفاداری مومنانه به اصل ولایت فقیه از جمله این شاخصه‌هاست که می‌تواند انقلاب ما را در سال‌های پیش‌رو رو به سمت عزت و عظمت سوق دهد.

بیدار در پایان سخنان خود تصریح کرد: مسئولان ما به پاداش این وفاداری مردم و حضور همیشه عزتمندانه آنها در صحنه‌های مختلف باید در کنار مددرسانی به مظلومان جهان در صحنه‌های مختلف حامی مردم و تامین معاش و عزت و عظمت آنها باشند و اجازه ندهند کوچکترین گله‌مندی و ناراحتی در چهره و رخساره این مردم بنشیند.
 

انتهای پیام