• دوشنبه ۲۳ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-4594-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

فرمانده سپاه اردبیل:

حضور حماسی ملت ایران در 22 بهمن خواب دشمنان را آشفته کرده است


فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: حضور حماسی ملت ایران در 22 بهمن نه تنها خواب دشمن را آشفته بلکه تمام معادلات و برنامه‌های آنان را بر هم زده است
.
 
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، سردار جلیل بابازاده در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره سالخورده‌ترین رزمنده دوران دفاع مقدس دده‌کیشی قلیزاده در نیر اظهار کرد: مانور بزرگی که ملت ایران در 22 بهمن به نمایش گذاشت یک مانور تمام عیار اقتدار، صلابت و شکوه باعظمتی بود که دشمنان هرگز تصور نمی‌کردند چنین حضور بی‌سابقه‌ای از سوی ملت ایران اتفاق بیفتد.
 
وی خاطرنشان کرد: مرحوم دده‌کیشی قلیزاده در 65 سالگی راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد و در 84 ماه حضور در ده‌ها عملیات حاضر شد تا مدال افتخار پیرترین رزمنده دوران جنگ را یدک بکشد.
 
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه امروز جنگ پایان نیافته بلمه دشمن در جبهه‌ای دیگر تلاش می‌کند تا اهداف شوم خود را دنبال کند، بیان کرد: استکبار با استفاده از ظرفیت رسانه‌ای و تبلیغی خود سعی دارد تا اقتدار ملت ایران را به نحوی زیر سوال ببرد اما حضور ملت در 22 بهمن خود نشان داد که همچنان این مردم پشتیبان نظام و ارزش‌های بی‌بدیل آن هستند.
 
بابازاده با اشاره به اینکه در مقطع کنونی دشمنان با تغییر جبهه عناد و ستیز خود با جمهوری اسلامی ایران سعی می‌کند به هر شکل ممکن ملت ایران را در انزوا و ناامیدی نگهدارد، تصریح کرد: به رغم همه تحریک‌ها و تهدیدهای دشمنان ملت ایران تلاش می‌کند تا همچنان در جبهه مقاومت و ایستادگی دشمن را به خاک مذلت بکشاند.
 
وی دوران دفاع مقدس را دوران پر از خلق حماسه‌های بی‌نظیر در تقویت روحیه ایمانی و باورهای ارزشی‌ توصیف کرد و گفت: بعد از هشت سال دفاع مقدس دوستان و دشمنان این انقلاب معترف هستند که در این جنگ نابرابر پیروز واقعی اراده ایمانی و قدرت بی‌نظیر پایداری بود که این ملت را سرافراز کرد.
 
در ابتدای این مراسم امام جمعه نیر یاد و خاطره شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس را گرامی داشت و از حاج دده‌کیشی قلیزاده به عنوان مجاهد فی‌سبیل‌الله یاد کرد. حجت‌الاسلام میکائیل مقدسی خاطرنشان کرد: این پیر سالخورده با احساس مسئولیت به ندای امام خود لبیک گفت و با حضور در جبهه‌هی حق علیه باطل به دنیا اعلام کرد که دفاع از این مرز و بوم کوچک و بزرگ نمی‌شناسد

انتهای پیام