• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-1397-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین برق اردبیل:

فروش اینترنتی برق در امور دوازده‌گانه فراگیر می‌شود


سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین برق اردبیل گفت: بعد از اجرای آزمایشی طرح فروش اینترنتی برق در مشگین‌شهر امسال تلاش می‌کنیم تا در همه امور دوازده‌گانه شرکت توزیع برق استان اردبیل این طرح را به شکل فراگیر اجرایی و عملیاتی کنیم.

رئوف حسن‌پور در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: ما در معاونت فروش خدمات مشترکین شرکت و در راستای تکریم ارباب رجوع، توسعه دولت الکترونیک و کم کردن مراجعات حضوری مردم نسبت به تهیه نرم‌افزار و راه‌اندازی و فروش اینترنتی انشعاب برق اقدام کردیم.
 
وی خاطرنشان کرد: برای اولین بار سال قبل و در مشکین‌شهر به صورت پایلوت اجرای این طرح را آغاز کردیم به طوری که با کاهش مراجعه مردم به اداره و ارتباط بهتر اداره با مردم از طریق پیامک موفق شدیم مراحل مختلف فروش و واگذاری انشعابات را انجام دهیم.
 
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین برق اردبیل افزود: در این طرح کلیه مراحل فروش از طریق پیامک به مردم اطلاع‌رسانی شده و نیازی به مراجعه حضوری آنها نیست.

حسن‌پور ادامه داد: با دستور و پیگیری مدیر عامل شرکت ما این کار را در استان و در راستای سهولت کار و تکریم ارباب رجوع در امور دوازده‌گانه استان اجرایی می‌کنیم تا به شکل فراگیر طرح فروش اینترنتی انشعاب را شاهد باشیم.
 
وی ادامه داد: اجرای این طرح در مشگین‌شهر با استقبال خوب مردم و رضایتمندی آنها روبرو شده و ما با بهره‌گیری از ظرفیت 80 دفتر پیشخوان در سطح استان سعی داریم تا کارهای مربوط به فروش و خدمات بعد از فروش شرکت از طریق این دفاتر انجام شده و مردم بدون معطلی با مراجعه به این دفاتر بتوانند خدمات مناسبی را دریافت کنند.
 
سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین برق اردبیل تصریح کرد: یکی از کارهای شرکت توزیع در سالجاری و در راستای تکریم ارباب رجوع و کاهش مراجعات آنها صدور قبض در محل مشترکین است که ما این کار را در نمین شروع کردیم و اخیرا در امور سه برق اردبیل این طرح‌ راه‌اندازی شده است.
 
حسن‌پور بیان کرد: با توجه به مزایای این طرح و تحویل قبوض به مردم در محل سکونتشان و عدم لزوم مراجعه مردم به ادارات قصد داریم در سایر امور برق استان نیز این طرح را عملیاتی کنیم.


انتهای پیام