• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-11190-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

رئیس اداره شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل:

بیشترین تسهیلات حوزه اشتغال را پرداخت کردیم


رئیس اداره شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل گفت: براساس آخرین آمار و اطلاعات در بین بانک‌های استان اردبیل بانک مهر اقتصاد بیشترین تسهیلات را در باب اشتغال و اقتصاد مقاومتی پرداخت کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، محرم خرم در نشست با جمعی از اصحاب رسانه در اردبیل اظهار کرد: بانک مهر اقتصاد با همراهی اصحاب رسانه در جلب اعتماد مردم موفق عمل کرده به طوری که ما در اجرای سیاست‌های اقتصادی نظام و منویات مقام معظم رهبری تلاش کردیم تا حمایت از تولید داخلی و کالای ایرانی را مدنظر و جزو هدفگذاری‌های اصلی خود قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: ما از سال 92 و در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی به عنوان یک مجموعه مالی و پشتیبان طرح‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی و ورود پیدا کردیم و موفق به پرداخت تسهیلاتی شدیم تا در سایه آن زمینه اشتغال 180 هزار نفر در سطح کشور در قالب طرح‌های اقتصاد مقاومتی فراهم آید.
 
رئیس اداره شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل گفت: در سالجاری نیز با توجه به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی بیشترین پرداخت تسهیلات ما در حوزه حمایت از واحدهای تولیدی و مشتریان برای خرید کالاهای ایرانی است که همکاران ما تمام همت و هم و غم خود را بکار گرفتند تا به عنوان یک مجموعه بانکی بتوانند در تحقق شعار سال نقش خطیر خود را به انجام برسانند.

خرم بیان کرد: بانک مهر اقتصاد با همراهی شهرک‌های صنعتی و واحدهای تولیدی در حفظ اشتغال و حمایت از واحدهای تولیدی ورود جدی و عملی پیدا کرده به گونه‌ای که در دو سال گذشته براساس آمار و اطلاعات دقیق در بین بانک‌های استان اردبیل بیشترین تسهیلات در بخش اشتغال و خانگی را پرداخت کردیم.

وی ادامه داد: در کنار این اقدامات حمایتی از بخش اقتصادی ما در حوزه‌های مختلف نیز ورود پیدا کردیم به طوری که در ایام نوروز امسال از محل صرفه‌جوئی منابع بانک به ویژه امتناع از چاپ سررسید موفق شدیم 180 هکتار از اراضی جنوب کشور را به ویژه خوزستان جنگل‌کاری کنیم.

رئیس اداره شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل بیان کرد: در کنار این کار بانک مهر اقتصاد مسئولیت نگهداری عملیات جنگل‌کاری انجام شده را عهده‌دار شده تا با این اقدام جلوی پدیده گرد و غبار در جنوب کشور گرفته شود.

خرم دیگر اقدامات بانک مهر اقتصاد را کمک به زلزله‌زدگان کرمانشاه بیان کرد و گفت: مجموعه بانک مهر اقتصاد تلاش می‌کند تا با همراهی و همکاری تمامی نهادها و پشتکار اهالی رسانه در اجرای طرح‌های خداپسندانه ورود پیدا کرده و به اهداف مورد نظر دست پیدا کند.

وی با تبریک روز خبرنگار به مسئولیت سنگین اصحاب رسانه در عصر پیچیده ارتباطات و اطلاعات اشاره و تصریح کرد: خبرنگاران از یک جایگاه خطیر و ارزشمند در آگاهی‌بخشی مردم و اطلاع‌رسانی شفاف و به موقع برخوردار هستند و تلاش می‌کنند در اوج سعه صدر بدون اینکه مشکلات و گرفتاری‌های خود را برجسته کنند دغدغه‌های مردم را بیان کرده و مسئولان را در حل این مشکلات آگاه و مطلع کنند.

رئیس اداره شعب بانک مهر اقتصاد استان اردبیل با بیان اینکه خبرنگاران در انتخاب شغل شریف و در عین حال حساس خود بدون کوچکترین نگاه مادی و دنیوی عمل کرده‌اند، افزود: اهالی رسانه با عشق و علاقه به این حرفه ورود پیدا کردند و قطعا در کنار عشق و علاقه تجربه و تحصیل و علم‌آموزی نیز زمینه موفقیت آنها را فراهم کرده است.

خرم اضافه کرد: تلاشگران این عرصه شبانه‌روز در سنگر اطلاع‌رسانی آماده و مهیا هستند و سعی می‌کنند در این سنگر با شناخت دقیق از جامعه دردها و مشکلات اقشار مختلف را به تصویر کشیده و زمینه پاسخگوئی مسئولان را فراهم کنند که به یقین رمز موفقیت خبرنگاران حق‌طلبی، حق‌گوئی و تعهد و صداقت به حرفه حساسشان است.

در این مراسم به همت روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان اردبیل از تعدادی از اصحاب رسانه و خبر با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

انتهای پیام