• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 975-392-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:

جریان رسانه‌ای دشمن از روز اول تا به امروز تفاوتی نکرده است

معاون روابط عمومی و سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جریان رسانه‌ای دشمن از روز اول تا به امروز تفاوتی نکرده است. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، رمضان شریف در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار استان اردبیل یکی از محورهای عملیات روانی دشمن را ایجاد تفرقه در جامعه و کشور ایران دانست و گفت: در طول چهل ساله گذشته آمریکا تمام تلاش خود را برای ضربه زدن به ایران انجام داده است. 

وی با بیان اینکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، آمریکا در تلاش برای برگرداندن قدرت خود در ایران بود، افزود: جریان رسانه‌ای و جنگ نرم علیه ایران نیز در طول 40 سال گذشته هیچ تغییری نکرده است. 

شریف با تاکید بر اینکه دشمنان از زمان پیروزی انقلاب اسلامی ایران تا به امروز، انواع تهدیدات و تحریم‌ها را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی کرده‌اند، تصریح کرد: ملت شریف ایران نیز همیشه به آرمان‌ها و فلسفه انقلاب و امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری توجه و ایمان داشته و دارند. 

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه عملیات رسانه‌ای بدون چاشنی قابل بهره‌برداری امکان تحقق ندارد، افزود: جریان رسانه‌ای دشمن نیز از روز اول تا به امروز تفاوتی نکرده و جمهوری اسلامی را به رسمیت نشناخته‌اند. 

وی با بیان اینکه مزار شهدای گمنام امروز الهام‌بخش جوانان است، افزود: بهشت زهراهای سراسر کشور نیز گلچینی از جوانان شجاع و باایمان است که پای حرف امام و رهبر معظم انقلاب ایستادند و این عظمت را خلق کردند. 

شریف با بیان اینکه سواد رسانه‌ای به عنوان یکی از پنج تعریف سواد توسط یونسکو اعلام شده است، گفت: سواد عاطفی، برقراری ارتباط، مالی، رسانه‌ای و علمی این پنج تعریف از سواد هستند. 

وی مهمترین داشته جمهوری اسلامی را سرمایه اجتماعی دانست و افزود: اگر صادقانه و واقع‌بینانه در مسیر کار رسانه‌ای فعالیت ‌می‌کنیم، باید اطلاعات دقیقی از گذشته و حال خود و گذشته و حال دشمنان داشته باشیم و تا بتوانیم تشخیص دهیم که دشمن از کجا به کجا رسیده و چه اهدافی در سر دارد.

انتهای پیام