• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 975-1794-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

درخشش خبرگزاری ایسنا در جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اردبیل

عکاس خبرگزاری ایسنا، موفق به کسب مقام دوم بخش عکس دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اردبیل شد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، علی انوار عکاس خبرگزاری ایسنا، موفق به کسب مقام دوم بخش عکس دومین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان اردبیل شد. 

انوار تاکنون کسب رتبه‌های مختلف در جشنواره‌ها و نمایشگاه‌های رسانه‌ای استانی و ملی را در کارنامه هنری خود دارد. وی از سال 1391 تاکنون به عنوان عکاس با خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) همکاری دارد. 

گفتنی در این جشنواره در بخش عکس هیات داوران مقام سوم انتخاب نکرد و مقام اول به حامد مصطفایی از خبرگزاری فارس رسید. 

در بخش یادداشت و سرمقاله، حاتم رسولی و شهروز کامجو مقام سوم، سیدمصطفی جمشیدی و عظیمه هاشمی مهر از نشریه ارمغان توسعه مقام دوم و پوپک قاسمی از روزنامه همشهری مقام اول را کسب کردند. 

در بخش گزارش و مصاحبه، سید سجاد میرزایی از سایت خبری ارس تبار و سینا بندعلیزاده از خبرگزاری فارس مقام سوم، فردی اکبری و سید امین موسوی از روزنامه همشهری مقام دوم و نعمت محسن‌زاده از خبرگزاری ایرنا مقام اول را کسب کردند. 

در بخش ویژه جشنواره نیز حسن سروری از نشریه آینده اردبیل شایسته تقدیر شناخته شد و امید بایرام‌زاده از خبرگزاری فارس مقام اول، بهنام دانشی از نشریه سلام ساوالان مقام دوم و مسلم نوروززاده از نشریه آینده اردبیل مقام اول را کسب کردند. 

در این جشنواره از محمدهادی جوادی نیز به عنوان جوان‌ترین شرکت‌کننده جشنواره تجلیل شد. 

همچنین با اهدای لوح تقدیر از زحمات یاشار پورمجید، غلامحسین غاربی، مهدی جهاندیده و شاپور نظری به عنوان هیات داوران جشنواره تجلیل شد.

انتهای پیام