• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 977-997-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان سرعین خبر داد؛

اجرای 3 پروژه با محوریت رونق گردشگری زمستانی در سرعین


   
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین از اجرای سه پروژه با محوریت رونق گردشگری زمستانی در این شهرستان خبر داد. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، جهانگیر شهبازی با اعلام این خبر تصریح کرد: به منظور رونق گردشگری زمستانی تاسیسات جدیدی تعریف شده و توسط بخش خصوصی اجرا می شود. 
  
وی اضافه کرد: احداث مجموعه پارک آبی و هتل پنج ستاره و یک مجموعه دیگر احداث پارک آبی است که در روستاهای ویند کلخوران و گازیر عملیاتی خواهد شد. 
  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین تاکید کرد: اشتغال زایی این دو پروژه 400 نفر بوده و به منظور حمایت از بخش خصوصی 30 میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت پرداخت می شود. 
  
به گفته شهبازی پروژه دیگر مجموعه پیست اسکی و مرکز اقامت ویژه کوهنوردان در نزدیکی روستای اوجور است که اختصاص تسهیلات ارزان قیمت به این مجموعه در دست اقدام است. 
  
وی تاکید کرد: دامنه سبلان محور طرح و برنامه‌های گردشگری زمستانی است و با تعریف پروژه‌های ذکر شده مسیر جدید صعود برای کوهنوردان از سمت آلوارس نیز بازگشایی خواهد شد. 
  
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرعین گفت: هر ایده جدید به منظور تقویت تاسیسات گردشگری در این شهرستان به ویژه با محوریت کوه سبلان و آب های گرم معدنی استقبال شده و حمایت می شود.   

انتهای پیام