• چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 981-1694-5
  • منبع خبر : ----
  • چاپ

کانون‌های آگهی و تبلیغات استان اردبیل ساماندهی می‌شود


معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به ساماندهی کانون‌های آگهی و تبلیغات استان اردبیل در سال جاری گفت: مجوز کانون‌های تبلیغاتی متخلف در اردبیل معلق یا باطل می‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل توحید بلورساز در جلسه کمیته تبلیغات استان اردبیل با اعلام این خبر، اظهارکرد: تمدید به موقع مجوزها، داشتن مکان مناسب با تاییدیه اماکن عمومی و نصب تابلو فعالیت براساس دستورالعمل کانون‌های آگهی و تبلیغات بصورت جدی در سال جاری پیگیری می شود. 

وی ادامه داد: در سال ٩٧ بازدید و بازرسی‌های متعددی توسط کارشناسان اداره کل استان اردبیل از محل دفاتر کانون‌های آگهی و تبلیغات به عمل آمده است که جایگاه و نقش موثر تبلیغات و کانون‌های آگهی و تبلیغاتی در جامعه، ضرورت این امر را بیش از پیش می‌کند. 

معاون مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل  به در خصوص تولید محتوای محیطی تبلیغات نیز افزود: در این زمینه قرار است تیم نظارت و بازرسی از سوی اداره کل، اماکن عمومی، انجمن کانون آگهی و تبلیغات و دیگر سازمان‌ها و نهادهای دخیل در این امر  تشکیل شود بطوریکه تخطی هر کانون از قوانین و مقررات سبب معلق یا باطل شدن مجوزهای آن می‌‌شود. 

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل نیز خواستار ساماندهی کانون‌های فعال و غیرفعال استان شد و گفت: کمیته تبلیغات همزمان با مرکز استان، در شهرستان‌ها نیز باید برگزار شود. 

داریوش سفیدی ساماندهی کانون‌های آگهی و تبلیغات را در راستای تمدید و صدور مجوزهای جدید مؤثر دانست و گفت: در راستای کسب و کارهای فرهنگی و هنری باید این امر مورد توجه بیشتری قرار گیرد.


انتهای پیام