• دوشنبه ۱۱ خرداد ماه، ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 943-1692-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

امیدورایم شهردار آینده از شهرداری به عنوان یک ابزار انتخاباتی بهره نگیرد


دبیر جبهه تدبیر و توسعه استان اردبیل گفت: اردبیل به شهرداری نیاز دارد که شاخصه های عمران شهری و شهرسازی را ارتقا بخشیده و دانش این کار را داشته باشد.

هوشنگ خوش لحن دبیر جبهه تدبیر و توسعه استان اردبیل در گفتگو باخبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه اردبیل، با اشاره به انتخاب شهردار آینده اردبیل از سوی شورای شهر گفت:  شورا باید در نظر داشته باشد که شهردار آینده اردبیل در کنار دارا بودن فاکتورهای بالای مدیریتی و تجربه مدیریت در شهرداری، همسو با دولت باشد تا توسعه شهری شتاب بیشتری به خود گیرد.

 وی تصریح کرد: انتظار ما از شورا صیانت از آرای مردم است  که این خود با انتخاب شهرداری تحصیل‌کرده، باتجربه و آشنا به فن مدیریت شهری محقق می شود، چرا که ما در چند سال گذشته همواره از مدریت شهری رنج برده‌ایم.

خوش لحن ادامه داد: اردبیل در حال حاضر نیازمند شهرداری چون مرحوم نائبی است که رویکردی علمی و زیربنایی داشته باشد و البته شجاعت این کار را هم باید داشته باشد.

وی امیدواری کرد: امیدورایم که شهردار آینده از شهرداری به عنوان یک ابزار انتخاباتی بهره نگیرد و بتواند با رویکردی خدمت محور غبار محرویمت را از چهره شهر بزداید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: