• دوشنبه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 943-3690-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

دادستان اردبیل به برخی واحدهای حوزه گردشگری هشدار داد


دادستان عمومی و انقلاب اردبیل به برخی واحدهای معدود که فضای سالم و پاک گردشگری را آلوده می کنند هشدار داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه اردبیل، ناصر عتباتی  امروز در جلسه ساماندهی واحدهای پذیرایی بین راهی اردبیل با اشاره به وجود تعدادی از مراکز عمومی که بدون مجوز فعالیت فعالیت می کنند، گفت: اخذ مجوزهای لازم ضرورت دارد در غیر این صورت با واحدهای متخلف برخورد شده و نسبت به پلمپ آنها اقدام خواهد شد.

وی تصریح کرد: سیستم قضایی استان به همراه سایر ارگان های نظارتی همواره اعمال و رفتارهای این افراد را با راه اندازی گشت های ویژه نامحسوس رصد و در صورت مشاهده تخلف قاطعانه و در چارچوب قانون با آنها برخورد می کند.

عتباتی بر لزوم نظارت و دقت مدیران واحدهای صنفی در انتخاب و بکارگیری پرسنل ، فضا سازی متناسب با اخلاق اسلامی و شرعی و با محوریت شناساندن مفاخر و اماکن مذهبی و تاریخی استان به گردشگران تاکید کرد وگفت: انجام وظایف شرعی و قانونی از جمله امر به معروف و نهی از منکر و دقت در کمیت و کیفیت سرویس دهی به میهمانان و گردشگران علاوه بر ایجاد فضایی امن و آرام برای مراجعه کنندگان در رونق محل کسب و کار نیز بسیار موثر است.

وی همچنین بر لزوم رعایت برخی از مسائل از جمله لزوم رعایت شئونات اسلامی توسط کارکنان این واحدها و عدم ارائه قلیان و سایر موارد خلاف شرع ، قانون و عرف تاکید کرد.

دادستان اردبیل بیان کرد: اردبیل مشهور به شهر حسینی و پایتخت حسینیت بوده و در میان مردم سایر شهرستان های کشور از احترام و جایگاه ویژه ای برخوردار است و این امر ایجاب می کند برای اشاعه این فرهنگ ناب تلاش نماییم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: