• سه شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 946-2893-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

به همت جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل؛

کتاب مدیریت کیفیت جامع منتشر شد

به همت جهاد دانشگاهی واحد استان اردبیل کتاب مدیریت کیفیت جامع با رویکردی به سازمان‌های دولتی و بیمارستان‌ها توسط انتشارات جهاد دانشگاهی منتشر شد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه اردبیل، این کتاب توسط اکرم السادات سعید مهدوی تالیف شده و به عنوان منبع علمی در زمینه مدیریت کیفیت جامع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مهران محمدی مسئول انتشارات جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل با اشاره به اینکه کتاب مدیریت کیفیت جامع  در سه فصل مفصل به مدیریت کیفیت جامع در بیمارستان‌ها و سازمان‌های دولتی می‌پردازد، ادامه داد: این كتاب 85 صفحه‌ای بوده و در آن مولف تلاش کرده است ضمن اشاره به تاریخچه و مفاهیم کیفیت، فلسفه اجرای مدیریت کیفیت، اصول و معیارهای مربوط به آن، به ويژگي‌هاي مدیریت کیفیت جامع در بخش دولتي، مشكلات اجرايي این سیستم در این بخش، ابعاد آن در بخش دولتي و كيفيت خدمات دراين بخش نگاه مطلوبی ارائه کند.

وی افزود: قیمت این کتاب را صد هزار ریال اعلام و گفت: پایان بخش این کتاب مفید مروری بر اجرای مدیریت کیفیت جامع در یکی از مهمترین انواع سازمان‌های دولتی درکشور یعنی بیمارستان‌ها است که کیفیت در آن با جان انسان ها سر و کار دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: