• سه شنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-2790-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

دادستان اردبیل:

عزم جدی دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده قتل آتنا اصلانی / متهم اقرار به قتل کرد


دادستان اردبیل از عزم جدی دستگاه قضایی برای رسیدگی به پرونده قتل آتنا اصلانی خبر داد و گفت: متهم در بازجویی‌ها اقرار به قتل کرد.

ناصر عتباتی در گفت‌و‌گو با ایسنا، منطقه اردبیل با اشاره به جزئیات پرونده قتل آتنا اصلانی در پارس‌آباد، گفت: برای این دختر هفت ساله که از بیست روز گذشته مفقود شده بود، پرونده کیفیری تشکیل و کارشناسان زبده مرکز استان و شهرستان پارس‌آباد تحقیقات فنی را زیر نظر بازپرس مرکز استان و پارس‌آباد آغاز کردند.

وی با بیان اینکه در روز پنجم مفقودی این دختر هفت ساله، نتیجه تحقیقات به شناسایی یک فرد مظنون ختم شد و با صدور دستور قضایی این فرد دستگیر و با قرار بازداشت موقت راهی زندان شد .

عتباتی تصریح کرد: تحقیقات مفصلی از این مظنون انجام شد و نهایتا در تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که آتنا اصلانی به قتل رسیده است و جسد وی در محیطی که متعلق به این مظنون بوده، کشف شد .

دادستان اردبیل با بیان اینکه طبق نظریه اولیه پزشکی قانونی استان، زمان فوت آتنا اصلانی به روز مفقود شدن وی بر می‌گردد، گفت: متهم نیز در بازجویی‌ها به قتل اقرار کرده است.

عتباتی با بیان اینکه دستگاه قضایی استان عزم جدی برای رسیدگی سریع و فوق العاده به این پرونده و صدور حکم و اجرای آن خواهد داشت، تاکید کرد: در کنار سرعت حتما دقت نیز در روند تحقیقات مدنظر خواهد بود .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: