• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 964-2694-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مراسم بزرگداشت روزملی استان اردبیل در تهران برگزار می شود


 مراسم بزرگداشت روزملی استان اردبیل روزشنبه هفتم مردادماه با حضور اردبيلي هاي مقيم پايتخت، انديشمندان و صاحبنظران در تالار ایوان شمس تهران برگزارمی‌شود.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل به نقل روابط عمومی کمیته و برگزاری این بزرگداشت به همت سازمانهاي مردم نهاد منجمله "خانه اردبیل" هفتم مرداد و از ساعت 17 و سی دقیقه لغایت 20 با حضور مفاخر استان اردبیل در تهران و آحاد اردبیلی‌های مقیم تهران و با اجرای برنامه‌های متنوع از جمله موسیقی سنتی آذربایجان برپا می شود.

در این مراسم از فعالان حوزه کسب و کار و کارآفرینان مقیم پایتخت که در یک سال اخیر با ایده‌های خلاقانه برای توسعه و رونق استان اردبیل سرمایه گذاری مولد داشته‌اند تقدیر بعمل خواهد آمد..

همچنین شرکت کنندگان در این همایش، یاد وخاطره بزرگانی چون مرحومین آیت الله سیدعبدالکریم موسوی اردبیلی، سلطان الذاکرین سلیم موذن زاده اردبیلی، دکتر جابر عناصری تعزیه‌شناس و حجت‏ الاسلام و المسلمین ابوذر بیدار از روحانیون انقلابی و مبارز که در یک سال اخیر بدرود حیات گفته
 اند، گرامی خواهند داشت.

گفتنی است از اعضای کابینه دولت و شخصیت‌های برجسته دانشگاهی کشور برای سخنرانی در این مراسم دعوت بعمل آمده است.

به گزارش ایسنا، سالروز استقرارصفويان به عنوان اولين دولت ملي بعد از اسلام درايران و تاجگذاری شاه اسماعیل صفوی و رسمیت مذهب تشیع در ایران به عنوان روز ملی اردبیل برگزیده شده است و هرساله آئین بزرگداشت این روز همزمان دراردبیل و تهران برگزار می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: