• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 964-2593-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

تشریح آموزش‌های مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 جهاد دانشگاهی اردبیل


   مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به برگزاری دوره های متعدد در مرکز آموزش شماره 2 جهاد دانشگاهی استان اردبیل افزود: سال گذشته در این مرکز 5 هزار 138 نفر در دوره های آموزشی شرکت کرده است. 

محمد علیزاده در گفتگو با خبرنگار ایسنا، منطقه اردبیل، با بیان این مطلب افزود: از این تعداد نفرات ۳هزار۲۶۱  نفر در دوره های آموزشی عمومی و ۱هزار ۸۷۷ نفر در دورهای آموزشی تخصصی مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره ۲ در سال گذشته آموزش  دیده است. 

 وی با اشاره به برخی از فعالیت‌های این مرکز آموزش تخصصی گفت: اتمام دوره آموزشی کمک پرستاری با شرکت 238 نفر، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی و آزمون‌های آنلاین برای برخی از بانک‌ها از دوره های برگزار شده در این مرکز می باشد.
 
مدیر مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به خط مشی‌های مرکز در جهت ارتقاء کیفیت ارائه آموزش‌ها خاطرنشان کرد: با توجه به اهداف جهاددانشگاهي مبني بر توسعه و  تخصصي كردن دوره‌هاي آموزشي تكنسين داروخانه، دستيار دندانپزشکی، فوریت‌های پزشکی، تکنیک‌های کاربردی در آزمایشگاه تشخيص طبي و مباني كاربرد گياهان دارويي در درمان بيماري‌ها، تهیه فضای مناسب، زیرساخت‌ها و امکانات آموزشی لازم و مدرن از برنامه‌های در حال اجرای این مرکز است. 

علیزاده  به اهمیت آموزش و نقش مؤثر آن در توسعه کارآیی منابع انسانی اشاره و اضافه کرد: برآورده نمودن نیازهاي تخصصی جدید استان با تدوین دوره‌هاي آموزشی کوتاه مدت، توسعه آموزش‌های الکترونیکی برای کارکنان دولت به ویژه در شهرستانها و گسترش تفاهم نامه‌ها و قراردادهای آموزشی با ادارات و سازمانها در سال جاری از دیگر برنامه‌ها و اهداف این مرکز برای توسعه و کارآیی آن است. 

وی با بیان اینکه مشكل آموزش‌هاي عمومي و تخصصی كاركنان دولت در شهرستانها به صورت نسبی حل شده است، یادآور شد: به این منظور مركز آموزش در شهرستان گرمي و سیستم جامع نرم افزار آموزشی رویش راه اندازی شده است. 

علیزاده به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی جدید در سال جاری اشاره و گفت: دوره آموزشی عمومی و شغلی برای کارکنان دستگاه‌های اجرایی، کارگاه آموزشی برای مدیران آموزشی و همچنین دوره توانمندسازی آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی بصورت الکترونیکی از دیگر برنامه های آتی مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 جهاددانشگاهی استان اردبیل است .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: