• یکشنبه ۲۵ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 964-1997-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

پرداخت سالانه14 میلیارد ریال مستمری به مددجویان شهرستان نمین


فرماندار نمین گفت: سالانه بالغ 14 میلیارد  ریال مستمری به مددجوبان بهزیستی شهرستان پرداخت می شود. 

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، فرهاد عبدالعلی پور در دیدار با کارکنان بهزیستی شهرستان نمین به مناسبت هفته بهزیستی با اعلام این خبر گفت: بیش از 549 نفر از مددجویان بهزیستی به صورت ماهانه مستمری دریافت می کنند. 

وی افزود: در هفته بهزیستی سالجاری، دستگاه غربالگری بینایی، روستا مهد روستای کله سر و پایگاه سلامت شهرستان نمین با اعتباری بالغ بر 630 میلیون ریال به بهره برداری می رسد. 

فرماندار نمین یادآور شد: انجمن فردای بهتر بهزیستی شهرستان نمین اولین انجمنی بود که در استان اردبیل مورد تقدیر استاندار اردبیل قرار گرفته  و از اعضای آن به دلیل فعالیت‌های اجتماع محور تجلیل شد. 

عبدالعلی پور در ادامه از راه اندازی پایگاه اورژانس اجتماعی و برگزاری منظم دوره‌های آموزشی مقابله باآسیب‌های اجتماعی در شهرستان نمین خبر داد.

در ادامه رئیس اداره بهزیستی شهرستان نمین هم در این دیدار گفت: در سال 95 بالغ بر یک میلیارد ریال کمک هزینه وعده‌های غذای گرم به روستا مهدهای شهرستان پرداخت شده است. 

رضایی افزود: 25 مهد در شهرستان فعالیت می کنند که 20 مهد در روستاها و 5 مهد در محدوده شهری در حال ارایه خدمات هستند. 

وی اضافه کرد: تحویل وسایل توانبخشی،غربالگری نوزادان، بیمه خویش فرمایی و کارفرمایی، وام های خوداشتغالی، کاشت حلزون و تهیه جهیزیه از جمله اقدامات بهزیستی در راستای کمک به مددجویان است. 

رئیس اداره بهزیستی نمین گفت: تشکیل 15 تیم اجتماع محور، دو گروه همیار زنان سرپرست  خانوار و آموزش مهارتهای زندگی، پیش از ازدواج و زندگی خانوادگی از جمله اقدامات دیگر این اداره است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: