• دوشنبه ۲۶ تیر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 964-4190-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

سرپرست پست استان اردبیل:

طرح سیماک استعلامات بین دستگاه‌های اجرایی و مردم را تسهیل می کند


سرپرست اداره کل پست استان اردبیلاز  تجهیر کارگاه طرح سیماک با سرمایه‌گذاری 300 میلوین تومان اعتبار و با پیشرفت 95 درصد در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، امدادی در جلسه هماهنگی اجرای پروژه‌های اقتصاد مقاومتی سیماک در استانداری اردبیل گفت: اجرای طرح سیماک به عنوان یکی از پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به سالم سازی محیط اداری و کم شدن مفاسد اقتصادی کمک خواهد کرد .

وی با بیان اینکه این پروژه با نام اختصاری سازمان یکپارجه املاک کشور به عنوان یکی از ارکان سیاست مقاومتی در 3 استان کشور در حال اجرا است، اضافه کرد: تمام تلاش خود را  می‌کنیم در استان اردبیل نیز این پروژه را اجرایی و عملیاتی کنیم .
 
وی از تجهیر کارگاه طرح سیماک با سرمایه‌گذاری 300 میلوین تومان اعتبار و با پیشرفت 95 درصد در استان اردبیل خبر داد و  افزود: امیدواریم تا مرداد ماه با تجهیز این کارگاه روند عملیاتی آغاز شود تا بتوانیم در سایه اجرای چنین طرح‌هایی بسیاری از مشکلات را از پیش مردم برداریم .
 
امدادی با اشاره به اینکه اجرای این پروژه استعلامات بین دستگاه‌های اجرایی و مراجعات مردم را تسهیل خواهد کرد، افزود: امیدواریم در کنار سهولت و بهینه‌سازی اطلاعات و بهبود فرایندها در مدیریت صدور مجوزها کمک جدی به محیط زیست، جلوگیری از آلودگی‌های شهری، جلوگیری از استعلامات ضائد و همچنین تکریم و احترام ارباب رجوع در اجرای این طرح مدنظر قرار گرفته است.
 
سرپرست اداره کل پست استان اردبیل بیان کرد: تلاش می‌شود در طرح سیماک با همکاری دستگاه‌های مختلف جلوی زمین‌خواری و برخی امضاهای طلایی گرفته شده و امکان سهولت کار به شایستگی فراهم آید .

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: