• یکشنبه ۱۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-1297-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

جشنواره عسل با برند سبلان در مشگین شهر برگزار می شود/ دولت تدبیر امید گامهای توسعه را در مشگین شهر شتاب بخشید


فرماندار مشگین‌شهر با اشاره به اینکه جشنواره عسل در این شهرستلن با عنوان برند سبلان برگزار می شود، افزود: این 19 مرداد ماه جاری باهدف معرفی و  فروش محصولات عسل سبلان برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، میرعلی رحیمی‌زاد امروز در آئین تجلیل از خبرنگاران با اشاره به اینکه از زمان روی کار آمدن دولت تدبیر امید این شهرستان گام های توسعه را با شتاب برداشته است، افزود: ورود سرمایه گذار پل معلق به این شهرستان گسترش آبهای گرم این منطقه طبیعت بکر و کوهستانی این منطقه مشگین شهر را یک گام جلوتر از سرعین برده است بطوریکه ورودی گردشگران در ایام تعطیلات گواه این مطلب است.

وی پل معلق مشگین‌شهر را موتور محرکه توسعه گردشگری در این شهرستان دانست و گفت: توسعه مشگین شهر را معطوف به گردشگری نمیدانیم بلکه در سالهای اخیر در حوزه باغداری و صنعت نیز اقدامات خوبی در این شهرستان انجام شده ک نتایج آن مشهود است.

رحیمی زاد به گلایه برخی از میوه فروشان اضافه کرد: شهرستان مشگین‌شهر ظرفیت بسیار خوبی در بخش کشاورزی و تولیدات میوه دارد، بطوریکه انتظار می‌رود با راه‌اندازی غرفه دائمی میوه فروشی در این شهرستان بسیاری از مشکلات این صنف حل شود.

فرماندار مشگین شهر در ادامه از برگزاری همایش توسعه شهرستان مشگین‌شهر در آینده نزدیک خبر داد و گفت: این همایش با هدف تبلیغ و توسعه این شهرستان با حضور افراد و نخبگان مشگین شهری از  نقاط مختلف کشور درحوزه‌های مختلف برگزار می شود.

وی در ادامه به عملیات آبرسانی به 110 روستای مشگین‌شهر اشاره کرد و گفت: امیدواریم بزودی همه روستاها از نعمت آب شرب سالم برخوردار شوند.  

رحیمی‌زاد از برنامه‌ریزی برای آبرسانی به  6 روستای ارشق در آینده‌ای نزدیک خبر داد و تصریح کرد: رایزنی‌های اساسی با معاون شرکت آب منطقه‌ای استان انجام شده که با اقدامات انجام یافته تحول عظیمی در آبرسانی به روستاهای ارشق به وجود می‌آید .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: