• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 965-1797-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

جشنواره آش و غذاهای محلی با هدف معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شهرستان نیر برگزار می شود


معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل گفت:جشنواره آش و غذاهای محلی شهرستان نیر با هدف  با هدف معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های شهرستان نیر برگزار می شود.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، قادر تقی‌زاده در جلسه برگزاری جشنواره آش و غذاهای سنتی در نیر با بیان این مطلب افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته دوازدهمین دوره جشنواره آش و غذاهای سنتی در منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر برگزار می‌شود و در حال حاضر تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.

معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته دوازدهمین دوره جشنواره آش و غذاهای سنتی در منطقه نمونه گردشگری بولاغلار نیر برگزار می‌شود و در حال حاضر تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شده است.
 
به گفته وی هدف از برگزاری این جشنواره معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های قابل توجه این شهرستان است که باید به طور همه‌جانبه از این ظرفیت‌ها اسفاده شود.
 
معاون گردشگری میراث فرهنگی استان اردبیل با بیان اینکه جشنواره آش نیر در محل یکی از مناطق نمونه گردشگری استان برگزار می‌شود، یادآور شد: این جشنواره یکم تا سوم شهریور ماه در منطقه نمونه گردشگری بولاغلار با  70 غرفه برگزار می شود.
 
وی یادآور شد: این جشنواره همه ساله با استقبال کم‌نظیر گردشگران روبرو می‌شود که این یک امتیاز بسیار بزرگ برای این شهرستان محسوب می‌شود بطوریکه بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری در این شهرستان از این طریق به طور همه‌جانبه فراهم می‌شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: