• چهارشنبه ۲۵ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2895-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات فوتبال اردبیل:

طرح استعداد یابی فوتبال باحضور بیش از۵۰۰ بازیکن در اردبیل/ رشد وتوسعه فوتبال پایه در اردبیل


رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: طرح استعدادیابی فوتبال استان اردبیل باحضوربیش از۵۰۰ نوآموز مدارس فوتبال اردبیل روز جمعه برگزار می شود و این طرح استعداد یابی ویژه نوآموزان دخترو پسر است. 

به گزارش منطقه اردییل، صمدنوتاش در جلسه هماهنگی برگزاری فستیوال فوتبال دراردبیل افزود: طرح استعداد یابی فوتبال ویژه نو آموزان دختر و پسر مدارس فوتبال روز جمعه در اردبیل برگزار می شود و در این فستیوال ۵۵۰ نوآموز مدارس فوتبال باهم به رقابت می پردازند.
 
وی بااشاره به اینکه طرح استعدادیابی فوتبال وفوتسال الویت اساسی هیات فوتبال استان اردبیل است، گفت: نفرات برتر فستیوال مدارس فوتبال استان در قالب تیم منتخب اردبیل به فستیوال کشوری راه می یابند. 

رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: طرح استعدادیابی فوتبال باحضور استعدادیاب‌های استانی برگزار می شود که انتظار می رود در این طرح نوآموزان مدارس فوتبال اردبیل استعدادهای خود رانشان داده و خود را در فستیوال کشوری محک بزنند. 
  
نوتاش ازرشد وتوسعه فوتبال پایه دراردبیل خبر داد افزود: سرمایه گذاری در فوتبال پایه ضرورت اساسی است تا در آینده شاهد حضور بازیکنان اردبیلی درفوتبال کشور باشیم 

وی تصریح کرد: یکی از نیازهای اساس در حال حاضر برای رشد و توسعه فوتبال و فوتسال است که این امر نیازمند حمایت بنگاه‌های اقتصادی و جذب اسپانسراست.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: