• پنجشنبه ۲۶ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-2995-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

تیم لیگ دو اردبیل به اسم هیچ باشگاهی نیست/ بی تفاوتی شهردار اردبیل در معقوله قوتبال


مدیر عامل موسسه آبی پوشان با بیان اینکه تیم لیگ دو اردبیل به اسم هیچ باشگاهی نیست، شهردار اردبیل ادعا می‌کند که تیم اردبیل را به اسم باشگاه آبی پوشان زده است این حرف کذب محض است
.

مجید حیدری در گفتگو با خبرنگار ایسنا منطقه اردبیل، در خصوص مشکلات تیم آبی پوشان گفت: شهرداری اردبیل با عمل نکردن به تعهدات خود و عدم توجه به نامه هایی که از سوی شورای شهر فرستاده شده و بی توجهی به آنها این مسئله را به یک مشکل کلیشه ای تبدیل کرده و هیچگونه ترتیب اثری به آن نداده اند.
حیدری اضافه کرد: ما طی نامه های متعدد به شهرداری پیشنهاد دادیم تا در مقابل پرداخت بدهی های فصل گذشته خود بدون هیچ تمنای مالی یم تیم دسته دوم به اردبیل بیاوریم که تاکنون هیچ جوابی از سوی شهرداری دریافت نکردیم.

به گفته مدیر عامل موسسه آبی پوشان استان اردبیل پتاسیل های بسیاری خوبی در حوزه ورزش و بازیکنان توانمندی در خود دارد که امروز بازیکنان اردبیلی در استان بدون تیم مانده اند و نیازمند همت مسئولین هستند.

وی با بیان اینکه مردم و هوادران فوتبال اردبیل در یاس و ناامیدی به سر می برند، افزود: 12 روز فرصت باقمانده تا بتوانیم یک تیم دسته دو برای اردبیل بیاوریم و طی تماسهایی که از سوی هوادران اردبیلی داشتیم  طالب آمدن به اردبیل هستیم به شرطی که مسئولین استانی از ما حمایت کنند.
 
وی با بیان اینکه شهرداری از عملکرد صادقانه ما حمایت نمی کنند، اضافه کرد: تیم به اسم شهرداری اردبیل است و انتظار می رود بدهی خود را به برخی از کسبه و بازیکنان و مربیانی که سه سال زحمت کشیده اند پرداخت کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: