• چهارشنبه ۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 966-192-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم اردبیل در مجلس:

طرح درآمد پایدار شهرداری‌های کشور در دست بررسی است


نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: طرح درآمد پایدار شهرداری‌های کشور هم‌اکنون توسط کمیسیون عمران مجلس مورد بررسی قرار گرفته و به احتمال زیاد این طرح تا پایان امسال تصویب می‌شود. 
  
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، صدیف بدری در مراسم تحلیف پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر اردبیل با اشاره به بررسی قانون مالیات بر ارزش افزوده توسط کمیسیون عمران مجلس گفت: مهمترین اهداف ما در کمیسیون عمران برنامه‌ریزی برای توسعه شهرها با استفاده از توانمندی‌ها و تخصص‌های اعضای شورای شهر و شهرداری‌هاست که نیاز است در این زمینه اعضای شورای شهر اردبیل مطالبات و خواسته‌های کارشناسی خود را به ما ارائه دهند.
 
نماینده مردم اردبیل با بیان اینکه طرح درآمد پایدار در شهرداری ها در حال بررسی است، گفت: یکی از اولویت‌های اساسی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برنامه‌ریزی برای تصویب درآمد پایدار شهرداری‌های کشور بوده که این طرح هم‌اکنون در کمیسیون مشترک مجلس مورد بررسی قرار گرفته است بطوریکه امیدواریم تا پایان سال تصویب شود. 

نماینده مردم شهرستان‌های اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به خدمات شورای دور چهارم در اردبیل گفت:  اعضای شورای دوره چهارم شهر اردبیل دستاوردها و خدمات خوبی در شهر انجام دادند که جای تقدیر دارد. 

بدری اضافه کرد: امیدواریم منتخبین شورای پنجم که افراد متخصص و توانمندی هستند بتوانند با همدلی در راستای پیشرفت و توسعه شهر قدمهای خوبی بردارند و پاسخگوی مطالبات مردم باشند که در این خصوص نمایندگان مردم هم به نوبه خود حمایتهای لازم را از آنها خواهند داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: