• دوشنبه ۶ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-693-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

ورود اردبیل به باشگاه بیست‌ها افتخارآفرین است


استاندار اردبیل گفت: ورود استان اردبیل به باشگاه بیست‌ها در حوزه آموزش و پرورش برای این استان جای افتخار فراوان دارد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، مجید خدابخش در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان اردبیل در درمانگاه فرهنگیان اضافه کرد: باید این موضوع را یادآور شوم که هر کس در هر کاری به خاطر رضای الهی وارد شود و نیتش نیز خیر باشد خداوند او را هدایت کرده و به سمت درست راهنمایی می‌کند. 

وی بیان کرد: هر کس به خدا ایمان آورد خداوند قلب او را هدایت می‌کند و نتیجه کار نیز فارغ از همه نگاه‌ها و نظرها پربرکت خواهد بود. 
استاندار اردبیل با بیان اینکه آموزش و پرورش استان اردبیل در چهار سال اخیر در حوزه‌های مختلف تربیتی، آموزشی، پرورشی و ورزشی دستاوردهای خوبی داشته است، گفت: یکی از این موفقیت‌ها کسب رتبه‌های تک رقمی در کنکور و معدل 20، 73 نفر از دانش‌آموزان استان اردبیل در پایه نهایی سوم متوسطه است که ورود این استان به باشگاه بیست‌ها موفقیتی بزرگ محسوب می‌شود. 

خدابخش با بیان اینکه از نظر رفاهی کارها و اقدامات زیربنایی در جذب مسافران و گردشگران به ویژه جامعه فرهنگی اتفاق افتاده است، گفت: ما نیز کمک خواهیم کرد تا اردوگاه مقدس اردبیلی به یک اردوگاه ملی تبدیل شود.
 
وی به ظرفیت بی‌نظیر استان اردبیل در حوزه گردشگری اشاره کرد و گفت: ما تا زمانی که نتوانیم رویدادهای مختلف ملی و بین‌المللی را در این استان میزبانی کنیم با گردشگری ساده و چادری امروز نمی‌توانیم به موفقیت دست پیدا کنیم که در این زمینه ضرورت دارد تا آموزش و پرورش نیز به تحول اقتصاد گردشگری کمک کند. 

در این مراسم به صورت همزمان و با حضور مسئولان استان اردبیل 317 پروژه شهرستان اردبیل به ارزش 251 میلیارد تومان در حوزه‌های عمرانی، اقتصادی و اجرایی به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: