• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-1790-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

تاجران گزینه غیربومی شهرداری اردبیل


داود تاجران از شهرداران باسابقه تهران که در مسئولیت‌های مختلف حضور داشته به عنوان گزینه غیربومی برای شهرداری اردبیل مطرح شده است
.

با توجه به شرایط پیش آمده در شورای شهر اردبیل و تلاش عده‌ای برای انتخاب شهردار غیربومی این اعضای شورای شهر به دنبال گزینه مطرح در سطح کشور هستند که از بین همه گزینه‌ها داود تاجران گزینه پیشنهادی آنها برای تصدی شهرداری اردبیل است که به شدت رزومه و سوابق کاری او را بررسی کرده و حتی قصد دارند با دعوت از او برای حضور در اردبیل برنامه کاری بگیرند.

با توجه به فضای چند دستگی در شورای شهر اردبیل و تلاش عده‌ای برای انتخاب شهردار غیربومی به نظر می‌رسد به غیر از تاجران گزینه‌های دیگری به عنوان افراد غیربومی مطرح نباشد که گفته شده طی هفته جاری تاجران برای ارائه برنامه به شورای شهر به اردبیل سفر خواهد کرد.

اما از گزینه‌های غیربومی که بگذریم در بین گزینه‌های بومی نیز شانس کریمی، زنجانی و همچنین عاملی برای تصدی مسئولیت شهردار اردبیل بیشتر از سایر گزینه‌ها است.

داود تاجران (متولد بهمن ماه ۱۳۳۲ در شهر تهران) به مدت ۴۰ سال از مدیران شهری بوده است، نام او در سال ۱۳۷۶ در محاکمه غلامحسین کرباسچی شنیده شد او در آن زمان شهردار منطقه ۲۰ تهران بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: