• سه شنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-1193-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس گروه هوشمندسازی مدارس کشور :

هزار دوره ضمن خدمت فرهنگیان در حوزه هوشمندسازی طراحی شده است


رئیس گروه هوشمندسازی مدارس کشور گفت: ما در وزارت آموزش و پرورش بیش از هزار دوره ضمن خدمت برای فرهنگیان با محوریت هوشمندسازی و آموزش‌های مجازی تدارک دیدیم
.

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، عیسی‌زاده در همایش هوشمندسازی مدیران مدارس اردبیل اظهار کرد: امسال تلاش خواهیم کرد تا در حوزه آموزش‌های مجازی و هوشمندسازی به شکل رایگان خدماتی را به جامعه فرهنگیان ارائه کنیم که در این باب برخی از سی‌دی‌ها و همچنین دوره‌های آموزشی در قالب سایت گروه هوشمندسازی طراحی شده تا اسباب ارتقای مهارت معلمان در این حوزه فراهم آید.

وی با بیان اینکه ما از توان شرکت‌های داخلی و سازنده‌های نرم افزارهای کامپیوتری در ارتقای روش‌های نوین یادگیری و یاددهی استفاده می‌کنیم، گفت: سعی‌مان بر این است تا از روش‌های جدید نظیر موک و همچنین یادگیری معکوس در قالب هوشمندسازی مدارس استفاده کنیم تا دانش‌اموزان بتوانند متناسب با روش‌های جدید با این علوم و فنون آشنا شوند.

رئیس گروه هوشمندسازی مدارس کشور به توسعه روزافزون علوم و فنون جدید به ویژه آی‌تی اشاره کرد و گفت: یکی از محورها و تغییرات در جامعه رشد علوم و فنون جدید است که در صد سال اخیر زمینه و بستر تحول و تحرک جدی را به وجود آورده است.

عیسی‌زاده به برگزاری دوره‌های هوشمندسازی به شکل حضوری و مجازی اشاره کرد و گفت: متاسفانه در سال‌های اخیر دوره‌های حضوری برگزار نشده و ما در قالب تکنولوژی‌های نوین و آموزش موک سعی داریم تا در یک مقیاس بزرگتر و فضای گسترده آموزشی به شکل رایگان این امکان را فراهم کنیم تا معلمان بیشتر با این رویکردها آشنا شوند.

وی افزود: در سال تحصیلی جدید هزار دوره ضمن خدمت برای فرهنگیان در این زمینه پیش‌بینی شده تا معلمان و مدیران بیشتر با محتوای هوشمندسازی آشنا شوند.

وی برگزاری این دوره‌ها را به صورت استانی منطقه‌ای و حتی مدرسه‌ای یادآور شد و گفت: قطعا سعی داریم از علاقمندی دانش‌آموزان نیز برای آموزش‌های توانمندسازی در این حوزه استفاده کنیم که قطعا این بستر خوبی را برای توسعه فناوری و تکنولوژ‌ی‌های جدید فراهم خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: