• یکشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-1394-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیرکل بنیاد شهید اردبیل :

برگزاری نزدیک به 4 هزار یادواره شهدا در سطح استان اردبیل


مدیرکل  بنیاد شهید اردبیل از برگزاری نزدیک به 4 هزار یادواره شهدا در سطح استان اردبیل خبر داد
.

علی منصور لکورج در گفتگو با ایسنا منطقه اردبیل اضافه کرد: در چهار سال گذشته برگزاری 3 هزار و 876 یادواره شهدا با صرف اعتبار 8 میلیارد و 697 میلیون ریال با مشارکت سایر ارگان ها و به صورت مستقل ، مستند سازی و حفظ 271 اثر  فرهنگی شهدا و ایثاگران با صرف اعتبار یک میلیارد و 182 میلیون ریال از مهمترین عملکرد ما در حوزه فرهنگی است.

مدیرکل بنیاد شهید استان اردبیل با اشاره به اعزام  37 هزار و 850 نفر از جامعه ایثارگری استان به اردو های ورزشی و زیارتی گفت: 15 هزار و 96 نفر نیز از خدمات آموزش عالی و عمومی با صرف اعتبار بالغ بر 233 میلیارد ریال بهره مند شده اند.

وی تولید 115 برنامه تلویزیونی و رادیویی در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت با 501 میلیون ریال هزینه و تالیف و نشر 15 عنوان کتاب در حوزه ایثار و شهادت و مجلات شاهد را از دیگر عملکرد حوزه فرهنگی بنیاد شهید در دولت تدبیر و امید برشمرد.

 گفتنی است روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در چهار گذشته دولت تدبیر و امید همراه تمامی حوزه و بخش های این نهاد مقدس بوده و با ارسال و نشر خبر های بنیاد در سایت ایثار ، کانال های مختلف خبری ، مطبوعات و خبرگزاری ها  اقدام به معرفی عملکرد بنیاد در جهت ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری وترویج فرهنگ غنی و فاخر  ایثار و شهادت در سطح جامعه کرده است. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: