• دوشنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 966-1494-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد:

عملیات اجرایی فاز اول یادمان شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می شود

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی از آغاز عملیات اجرایی فاز اول یادمان شهدای گمنام دانشگاه محقق اردبیلی طی هفته جاری خبر داد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، عباس فنی‌اصل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طرح مطالعاتی هر سه فاز یادمان شهدای دانشگاه محقق اردبیلی توسط شرکت مهندسین مشاور طرح بوم آورد در تهران انجام شده است، گفت: با توجه به اینکه اعتبار برآورد شده بالاتر از رقم تخصیصی برای کل اعتبار محوطه دانشگاه بود، لذا با هماهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی و تلاش همکاران مدیریت دفتر فنی و مدیریت طرح و برنامه معاونت اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه، مقرر شد این طرح کلی در سه فاز، فاز اول جاده کشی و نصب المان، فاز دوم محوطه سازی و پارکینگ و فاز سوم طرح سازه گنبدی یادمان شهدا اجرایی شود. 

وی با بیان اینکه فاز اول تامین اعتبار شده و فرآیند تحویل اسناد به پیمانکار اجرایی به اتمام رسیده است، افزود: پیمانکار مربوطه از روز پنجشنبه 16 شهریور سالجاری با تجهیز کارگاه عملیات اجرایی خود را آغاز کرده و تا پایان مهرماه سالجاری فاز اول را به صورت کامل و قابل بهره‌برداری تحویل خواهد داد. 

فنی‌اصل همچنین از راهیابی 14 نفر از دانشجویان دانشگاه محقق اردبیلی به مرحله کشوری سی و دومین جشنواره سراسری قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور خبر داد و افزود: در بخش شفاهی ناصر پورعباسی و عبداله فرد و در بخش کتبی فاطمه وطن پرست، رقیه کریمی، زهرا بدیع، زهرا زایر، شفیقه برزه گرزاده، شمس‌الدین قوره جیلی، یونس هاشمی، احمد کرمی و محمد مافی به مرحله کشوری این جشنواره راه یافته‌اند. 

فنی‌اصل اضافه کرد: در بخش‌های پژوهشی، فناوری، ادبی و هنری نیز به ترتیب جعفر دیوانبگی در نرم‌افزار، آرش سلیملر در وبلاگ نویسی و مرضیه شهیدی در بخش شعر و داستان به مرحله کشوری این مسابقات راه یافته‌اند. 

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: مرحله کشوری این جشنواره 19 لغایت 22 شهریور به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: