• جمعه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 966-797-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نیروی انتظامی مظهر انتظام در سطح جامعه است


 
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان اردبیل گفت: گستردگی برنامه‌های نیروهای انتظامی در ماموریت‌ها و مناطق حساس و مختلف کشور، لزوم توجه به برنامه های فرهنگی و عقیدتی در این نیرو را افزایش می دهد.
 
به گزارش ایسنا منطقه اردبیل؛ مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان اردبیل در همایش تجلیل از کارکنان و خانواده های نیروی انتظامی شهرستان گرمی  به برنامه های دینی و اعتقادی و رشد و تربیت دینی نیروها با تلاش عقیدتی، سیاسی نیروی انتظامی، اشاره کرد و اظهار داشت: رشد و گسترش برنامه‌های دینی و اعتقادی در بین نیروهای نظامی باعث تقویت روحیه ایثار و خدمت رسانی در بین آنها خواهد شد.

 حجت الاسلام شعبانپور تصریح کرد: گستردگی برنامه‌های نیروهای انتظامی در ماموریت‌ها و مناطق حساس و مختلف کشور، لزوم توجه به برنامه های فرهنگی و عقیدتی در این نیرو را افزایش می دهد.

 وی با اشاره به دسیسه‌های دشمنان در ابعاد مختلف فرهنگی و اجتماعی و ضرورت اشراف کامل نیروهای انتظامی به این دسیسه ها، افزود: برگزاری جلسات و برنامه های عقیدتی و سیاسی همچون بصیرت افزایی، علاوه بر تقویت دینی، باعث تقویت بصیرت دینی و سیاسی و آشنایی کارکنان نیروی انتظامی با مسائل روز و مشکلات مختلف جامعه خواهد شد.

فرماندارگرمی هم در این همایش اظهار کرد: در سایه تلاش پلیس و همکاری مردم روز به روز بر میزان امنیت در استان افزوده می‌شود.
امامی از امنیت به عنوان محصول اجتماعی همراه با مشارکت بالای مردم یاد کرد و گفت: برای ایجاد امنیت باید زمینه تحول و تحرک اقتصادی و اجتماعی را با پیش نیاز تامین امنیت به شکل مطلوب فراهم کنیم.

فرماندار گرمی تلاش برای خدمت‌ رسانی به مردم را از اولویت ‌های اصلی دولت دانست و بیان کرد: حفظ امنیت و برقراری آن از دغدغه‌های دولت بوده و امروز شاهد برقراری آرامش و امنیت در منطقه هستیم.

رئیس شورای تامین شهرستان  افزود: نیروی انتظامی مظهر انتظام در سطح جامعه است و نقش اصلی را در ایجاد امنیت و آرامش در سطح جامعه ایفا می‌ کند و در این حوزه در شهرستان گرمی نیروی انتظامی به خوبی ظاهر شده است.

وی  با اشاره به تعامل خوب مجموعه نیروی انتظامی با دستگاههای اداری به ویژه شواری تامین اظهار کرد: تامین امنیت پایدار در گرو همراهی و تعامل مردم و مسئولان با نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان گرمی نیز در این همایش گفت: شهرستان گرمی  از حیث وقوع جرائم روند کاهشی داشته است به طوری که در دو سال اخیر وقوع جرائم در مجموع در این شهرستان  به صفردرصد رسیده است و این اقدام در سایه تلاشهای و مجاهدت های خانواده بزرگ نیروی انتظامی در این شهرستان بدست آمده است.

سرهنگ خسروزاده  تصریح کرد: پیشگیری از وقوع جرم و کاهش آسیب‌های اجتماعی از اهمیت بسیار بالایی در کنار برخورد صریح و قاطع با جرائم داشته و در این زمینه برنامه‌های مختلفی توسط نیروی انتظامی با همکاری و مشارکت نهادهای مختلف در گرمی برگزار می‌شود.
در پایان این همایش از مدیران نمونه ،کارکنان ساعی ،بازنشستگان و خانواده های معظم شهدای نیروی انتظامی در شهرستان گرمی تجلیل شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: