• دوشنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-6290-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

کاندیدای شهرداری اردبیل:

تلاش برای توسعه بهینه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی شهر اردبیل

کاندیدای شهرداری اردبیل از تلاش برای توسعه بهینه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی شهر اردبیل خبر داد. 

عوض علیپور در گفت‌وگو با ایسنا، منطقه اردبیل با اشاره به برنامه‌های خود برای شهرداری اردبیل گفت: بنده برنامه‌های خود را برای مدت چهار ساله تهیه و تدوین کرده‌ام. 

علیپور گفت: بنده در راستای توسعه بهینه عمرانی، اقتصادی و فرهنگی شهر اردبیل و در زمینه سرمایه‌گذاری، خدمات شهری، معماری و شهرسازی، مدیریت و توسعه شهری با ارائه برنامه‌های راهبردی طی مدت چهار سال با شعار عملیپ«تخصص، تعهد، عملگرایی و پاکدست» و شعار علمی«مدیریت هزینه‌ها، سرمایه‌گذاری، اشتغالزایی، توسعه مدرن شهر همراه با اصلاح حاشیه‌نشینی» کاندیدای شهرداری اردبیل شده‌ام. 

وی با بیان اینکه در مدت دو سال هیچ مبلغی به عنوان حقوق و مزایا و غیره از شهرداری اردبیل به عنوان شهردار دریافت نخواهم کرد، افزود: در طول دو سال با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر، مسئولان و پرسنل مجرب شهرداری با برنامه‌ریزی بیش از پنج هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذار بومی، داخلی و خارجی برای شهر جذب خواهم کرد. 

علیپور تاکید کرد: با برنامه‌ریزی راهبردی و توسعه بهینه شهری، حاشیه‌نشینی را در طول دوره شورای پنجم با مدیریت هزینه‌ها حل خواهم کرد و اردبیل را شهری برای زندگی در ایران اسلامی معرفی خواهم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: