• سه شنبه ۲۱ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 966-6590-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس پلیس پیشگیری ناجا :

امنیت مرزهای کشور تقویت می شود

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: براساس برنامه ریزیی های انجام شده در سال جاری به عنوان یک اولویت تقویت مرزها و توانمند سازی مناطق مرزی کشور در دستور کار قرار گرفته است.
 
 سردار محمد شرفی در گفتگو با خبرنگار ایسنا  اظهار کرد: یکی از اولویت های نظام جمهوری اسلامی ایران توجه به تقویت مرزها است که در این     زمینه روسای هر سه قوه حمایتهای لازم را از برنامه های تقویتی در حوزه مرزها اعلام کردند. 

وی با اعلام اینکه با همت و تلاش ستاد کل نیروهای مسلح تقویت مرزها امسال یکی از اولویت های نیروهای نظامی و انتظامی است، گفت: تلاش ما بر این است تا با تامین زیر ساختها و تامین تجهیزات مورد نیاز شرایط دفاعی مرزها را تقویت کرده و توان نیروی انسانی و تجهیزات مرزها را فوق العاده افزایش دهیم. 

رئیس پلیس پیشگیری ناجا  از تجهیز مرزها به دستگاه های جدید و فناورانه و همچنین ارتقای کمی و کیفی نیروی انسانی در حوزه مرزبانی اشاره کرد و گفت: براساس برنامه ارائه شده در قالب هدف گذاری برنامه ششم توسعه امسال توانمند سازی مرزها و شهرهای مرز نشین جز رویکرد های اصلی قرار گرفته تا بتوانیم با این توان افزایی جلوی تهدید دشمن را گرفته و در مرزها شرایط دفاع مطلوب را فراهم کنیم. 

وی مرزهای استان اردبیل را جز مرزهای امن کشور توصیف کرد و گفت: به رغم این شایط مناسب در مرز استان اردبیل همچنان به تقویت و توانمند سازی شرایط مرزی همت والا داریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: