• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 966-2593-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

آموزش دو هزار نفر از مربیان نهضت سواد آموزی در جهاددانشگاهی اردبیل


مدير اداره آموزش و برنامه ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل از ارائه خدمات آموزشی به دو هزار و 5 نفر از مربیان نهضت سواد آموزی در استان خبر داد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، محمد علیزاده با اعلام این خبر افزود: آزمون پایانی این دوره از 18 شهریورماه در مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت شماره 2 جهاددانشگاهی اردبیل آغاز شده و تا 20 مهرماه سالجاری ادامه خواهد داشت
 وی با اشاره به اینکه محتوای بسته آموزشی این دوره 398 فیلم آموزشی در 15 عنوان درسی بود اضافه کرد: داوطلبان با حضور در این مرکز به صورت آنلاین به سوالات چهار گزینه‌ای در مدت 100 دقیقه پاسخ می دهند و شرط قبولی در آن پاسخ صحیح به 60 درصد سوالات است. 

مدير اداره آموزش و برنامه ریزی معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان اردبیل اظهار داشت: در این دوره، هر مربی پروفایل مجزایی در درگاه
 آموزش و توانمندسازی آموزش دهندگان داشت که فایل‌های آموزش دروس تخصصی و عمومی در آن بارگذاری شده بود. همچنین در مناطقی که دسترسی به اینترنت امکان پذیر نبود لوح های فشرده در اختیار آموزش دهندگان قرار گرفت. 

وی با بیان اینکه ثبت نام در این دوره از اسفند ماه سال 1395 آغاز شده و طول مدت دوره آموزش مجازی مربیان نهضت سوادآموزی، 7 ماه بود خاطرنشان کرد: فراگیرانی که در این درگاه ثبت نام نموده اند به منظور خودآزمایی می توانند در آزمون آزمایشی که مجموعه ای از سوالات دروس عمومی در آن بارگذاری شده شرکت کنند. 

علیزاده تصریح کرد: مربیانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نهایی شوند گواهینامه دوره مربیگری نهضت سوادآموزی دریافت خواهند کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: