• پنجشنبه ۲۳ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 966-2791-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

وزیر راه و شهرسازی:

پروژه راه‌آهن اردبیل جزو پروژه‌های اولویت‌دار دولت است / افزایش ۳ برابری بودجه راه‌آهن اردبیل در سالجاری نسبت به سال گذشته


وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه راه‌آهن اردبیل جزو پروژه‌های اولویت‌دار دولت است
.

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، عباس آخوندی در بازدید از پروژه راه‌آهن اردبیل در جمع خبرنگاران با بیان اینکه راه‌آهن اردبیل با ابنیه بسیار سخت و پیچیده است، گفت: این راه‌آهن از مناطق کوهستانی سختی عبور می‌کند و در حال حاضر دارای ۴۶ درصد پیشرفت فیزیکی است.

وی با بیان اینکه ساخت این راه‌آهن در بخش دشت به خوبی پیش رفته و در سایر بخش‌ها نیز در حال انجام است، تاکید کرد: از جهت اعتبارات، اعتبار این پروژه امسال نسبت به سال گذشته با پیگیری نمایندگان استان در مجلس رشد خوبی داشته و سه برابر شده است.

آخوندی تاکید کرد: با توجه به اولویتی که رئیس‌جمهور به توسعه ریلی دارد و به راه‌آهن اردبیل نیز تعهد داده‌اند، این راه‌آهن امسال در برنامه ما قرار دارد و جزو مراکز اولویت‌دار قرار گرفته است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تلاش می‌کنیم در بحث تنظیم بودجه ۹۷ اعتبار بیشتری برای این پروژه به مجلس پیشنهاد کنیم، گفت: برای تامین مالی این پروژه بخشی از طریق بودجه انجام می‌شود، بخشی را نیز تلاش می‌کنیم از طرق مختلف از صندوق توسعه ملی، فاینانس خارجی و بخش خصوصی تامین کنیم.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: