• دوشنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-895-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

سرپرست فدراسیون بوکس:

قرارداد مربی خارجی تا آخر آذرماه است/ برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در آبان ماه

 
سرپرست فدراسیون بوکس گفت: قرارداد مربی خارجی تیم ملی بوکس آذرماه به پایان می رسد و قصد تمدید قرارداد با سرمربی کوبایی را نداریم
.

افشین داوری در گفتگو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به اینکه مربی خارجی از طریق یک شرکت با فدراسیون قرارداد بسته ما پیگیری های خود را از طریق این شرکت انجام می دهیم و با خداحافظی سرمربی خارجی به دلیل کسالت پدرش بعید به نظر می رسد که ما قرارداد مجددی را با وی ببندیم.

وی با بیان اینکه تمام شرایط برای جذب یک مربی با رزومه موفق و شایسته برای تیم های سنین پایه ما فراهم آمده است، تصریح کرد: امیدواریم با جذب مربیان توانمند خارجی بتوانیم در این زمینه یک سرمایه گذاری خوبی را داشته باشیم.

سرپرست فدراسیون بوکس خاطرنشان کرد: اگر بنده در مجمع انتخاباتی فدراسیون رای بیاورم قطعا به دنبال جذب یک مربی توانمند خارجی خواهم بود.

داوری در مورد زمان برگزاری مجمع انتخاباتی گفت: بعد از پایان مراحل ثبت نام و تائید صلاحیت به نظر می رسد اواخر آذرماه مجمع انتخاباتی فدراسیون بوکس برگزار شود.

وی در مورد برگزاری اردوهای تیم ملی بزرگسالان تصریح کرد: این اردوها از 15 آبان به شکل منضبط و خوب و با تامین امکانات مناسب آغاز خواهد شد.

سرپرست فدراسیون بوکس گفت: از چهارم تا 10 آبان ماه مسابقات قهرمانی کشور برگزار خواهد شد و در این مسابقات از بین نفرات منتخب اردونشینان تیم ملی مشخص شده و تلاش ما بر این است تا آنهایی که روی رینگ رفته و در مسابقات انتخابی حضور داشته باشند بهترین ها به تیم ملی راه یابند.

داوری اضافه کرد: اکثر ورزشکاران بوکس کشور با اشتیاق تمام آماده حضور در مسابقات کشوری هستند و ما قدردان این همت بازیکنان و کادر فنی هستیم که به احترام فدراسیون بوکس با قدرت در این رقابت ها حاضر خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: