• سه شنبه ۱۸ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-995-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش وجوانان استان اردبیل:

2 کاندیدای رد صلاحیت شده هیئت فوتبال تایید گرفتند


مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: دو نفر که پیش از این توسط هیئت فوتبال برای حضور در انتخابات هیئت فوتبال استان اردبیل رد صلاحیت شده بودند از طریق فدراسیون و وزارت تائید صلاحیت شدند.

ایوب بهتاج در گفتگو با ایسنا منطقه اردبیل، اظهار کرد: با روند آغاز شده به نظر می رسد که در یک ماه آینده انتخابات هیئت فوتبال استان اردبیل برگزار شود که با تائید صلاحیت این دو نفر به زودی تعداد کاندیداها مشخص خواهد شد.

وی بدون اشاره به علت تاخیر سه ساله در برگزاری انتخابات این هیئت خاطرنشان کرد: باید روندی طی می شد که به نظر می رسد این روند در حال گذر است و به زودی شاهد برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان اردبیل خواهیم بود.

در 6 سال اخیر و بعد از انتخاب صمد نوتاش به عنوان رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل تیره شدن روابط هیئت با ورزش و جوانان به نابودی فوتبال اردبیل منجر شده به طوری که مدیر کل ورزش و جوانان سال هاست که در مصاحبه های خود سخن از برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال با یک روند خاص رانده است که این وعده ها تاکنون عملی نشده و به نظر می رسد عمر مدیریتی هیئت فوتبال استان اردبیل همچنان به درازا بکشد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: