• چهارشنبه ۲۶ مهر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 967-1295-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

بعد از پنج روز رقابت مشخص شد؛

گلستان قهرمان مسابقات والیبال وزارت نیرو

تیم والیبال هیئت ورزش صنعت آب و برق گلستان قهرمان مسابقات والیبال سراسری مردان وزارت نیرو شد. 

به گزارش ایسنا منطقه اردبیل، در روز پایانی این مسابقات والیبال مردان وزارت نیرو با یاد شهدای صنعت آب و برق و بعد از پنج روز رقابت فشرده 19 تیم از استان‌های مختلف کشور در قالب تیم‌های وزارت نیرو در بازی فینال تیم هیئت ورزش صنعت آب و برق گلستان با نتیجه دو بر یک حریف خود شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی را شکست داد. 

در این بازی که در سالن ورزشی شهدای سرعین برگزار شد، تیم گلستان با نتیجه دو بر یک و در دو ست برتری خود برابر تیم آذربایجان غربی به پیروزی رسید تا در یازدهمین دوره مسابقات والیبال مردان وزارت نیرو بتواند در جایگاه اول قرار گیرد. 

این دوره مسابقات از روز جمعه هفته گذشته آغاز شده بود که امروز با دیدار تیم گلستان و آذربایجان غربی به پایان رسید. 

در این مسابقات از استان‌های مختلف کشور 19 تیم در قالب هیئت ورزش صنعت آب و برق و همچنین شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو در دو سالن فجر و شهدای سرعین رقابت کردند تا چهره قهرمان مشخص شود. 

در مراسم پایانی این رقابت‌ها که با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار شد، با اهدای لوح سپاس و هدایایی از تیم‌های برتر این دوره از مسابقات تجلیل و برنامه های متنوع ورزشی نیز در سالن شهدای سرعین برگزار شد. 
 
 
55 درصد کارکنان وزارت نیرو ورزشکار هستند 

در ادامه این مراسم دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو گفت: در حال حاضر 55 درصد کارکنان وزارت نیرو اعم از مردان و زنان ورزشکار بوده و در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت می‌کنند.
 
مالک حسین‌زاده اظهار کرد: ما از میزبانی شایسته استان اردبیل در مسابقات سراسری والیبال برادران قدردانی می کنیم چراکه به شایستگی توانستند در این دوره از مسابقات از 19 تیم کشور میزبانی کنند. 

وی با بیان اینکه ما در طول سال در قالب 27 برنامه ورزشی در رشته‌هایی نظیر فوتسال، والیبال، تنیس روی میز، بدمینتون و غیره کارکنان وزارت نیرو را توانستیم به رقابت‌های ورزشی اعزام می‌کنیم بیان کرد: استقبال برادران و خواهران در وزارت نیرو از ورزش به حدی است که 55 درصد کارکنان این وزارت ورزشکار بوده و در مسابقات مختلف حضوری فعال دارند. 

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو اضافه کرد: از 114 هزار پرسنل وزارت نیرو 89 درصد برادران و 11 درصد خواهران هستند که بیش از نیمی از آنها در رقابت های مختلف ورزشی فعالیت می‌کنند. 

حسین‌زاده تصریح کرد: علاوه بر توسعه ورزش قهرمانی ما سعی‌مان بر این است تا ورزش همگانی را نیز در بین کارکنان وزارت نیرو توسعه دهیم چراکه معتقدیم همکاران ما به دلیل کار سخت و وسیعی که دارند نیاز به تقویت جسمی و روحی دارند که از طریق ورزش می‌توانند به بازسازی روحی و جسمی خود اقدام کنند.
 
وی با بیان اینکه یک رقابت خوبی را در اردبیل بین 19 تیم در رشته والیبال شاهد بودیم اضافه کرد: ما تا پایان سال تلاش می‌کنیم تا در همه رشته‌ها رقابت‌های ورزشی خود را به انجام برسانیم. 
دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو افزود: در حال حاضر بیش از 70 درصد برنامه‌های ورزشی ما در کشور انجام شده و در 5 ماهه باقی مانده سال 30 درصد رقابت‌ها را نیز انجام خواهیم داد.


نشاط و سرزندگی در بین کارکنان شرکت برق در سایه ورزش
 
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان اردبیل گفت: ما در سایه ورزش در شرکت توزیع برق استان اردبیل تلاش می‌کنیم تا همکاران خود را به نشاط و سرزندگی واقعی در انجام بهتر ماموریت‌ها هدایت کنیم.

حسن محمدی اظهار کرد: وزارت نیرو سیاست کارآمدی بیشتر در بین نیروها و افزایش خدمات‌رسانی مطلوب به هموطنان را با همت و تلاش کارکنان مدنظر قرار داده و در همین راستا تلاش می‌کند تا توسعه برنامه‌های ورزشی به گونه‌ای حرکت کنیم تا همکاران با سرزندگی، نشاط و توانمندی بیشتر در ماموریت‌های خود موفق عمل کنند.
 
وی با یادآوری اینکه در همین راستا ما چند روزی است میزبان مسابقات والیبال کارکنان وزارت نیرو از شرکت‌های توزیع آب و برق بودیم خاطرنشان کرد: این میزبانی به اعتراف مسئولان وزارت نیرو به شکل مطلوب و شایسته انجام شد و ما با تعاملی مثبت سعی کردیم تا برای 19 تیم حاضر در این مسابقات فضای خوبی را با رویکرد رقابت سالم در یک فضای بانشاط فراهم آوریم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل گفت: ما از هر فرصتی استفاده می‌کنیم تا همکاران خود را به امر ورزش در رشته‌های مختلف تشویق و ترغیب کنیم و در همین راستا مسابقات متعدد را به مناسبت‌های مختلف درسطح استان و شهرستان ها برگزار می‌کنیم.

محمدی تصریح کرد: در کنار برگزاری مسابقات ورزشی و گروهی در برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری نیز ورود خوبی داشتیم بطوریکه همکاران ما رضایت کامل از برگزاری این رویدادها داشته و سعی شده تا به توانمندی و کارآمدی آنها افزوده شود.

وی گفت: شرکت توزیع برق استان اردبیل در کنار ارائه خدمات متنوع به هموطنان در بخش توزیع و انتقال برق تلاشی جدی انجام می‌دهد تا فضای خوب و بانشاطی را برای همکاران خود فراهم آورد تا آنها بتوانند در بستری شایسته خدمات والایی را به مردم ارائه دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: