• یکشنبه ۲۶ آذر ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 969-295-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل:

ورزشگاه علی دایی در حال تخریب است/ میزبانی مسابقات اسکی جهانی در فندقلو


مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ورزشگاه تازه احداث شده علی دایی به دلیل برخی از غفلت‌ها و بی‌توجهی‌ها در عدم تکمیل ان در معرض تخریب قرار دارد. 

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، ایوب بهتاج در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان اردبیل در جمع خبرنگاران افزود: مجموعه ورزشی علی دایی از سال 71 شروع شده و در دهه 80 به بهره‌برداری رسیده است ولی هنوز 25 درصد کارهای عمرانی این ورزشگاه به سرانجام نرسیده و صاحب اصلی این پروژه نیز مشخص نیست.
 
وی خاطرنشان کرد: به رغم آنکه این ورزشگاه تحویل ورزش و جوانان نشده اما هر ماه موظف هستیم 4 تا 5 میلیون تومان هزینه انشعابات پرداخت کنیم در حالی که کمترین بهره‌برداری از این ورزشگاه انجام می‌شود. 

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل به تخریب و از بین رفتن چمن مصنوعی این ورزشگاه اشاره کرد و بیان کرد: برای بازسازی زمین چمن مصنوعی یک میلیارد تومان اعتبار نیاز است. 

بهتاج از استاندار اردبیل خواست؛ تا در تعیین تکلیف نهایی این پروژه و واگذاری آن به ورزش و جوانان رایزنی‌ها و اقدامات قانونی را انجام دهند. 

وی از پشنهاد برگزاری مسابقات جهانی اسکی روی چمن در فندقلو خبر داد و گفت: ما امیدواریم سند این مجموعه 30 ساله به نام ورزش و جوانان به ثبت برسد تا بتوانیم با خیال راحت سرمایه‌گذاری‌هایی را در این مجموعه انجام دهیم. 

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل اضافه کرد: ما تا اول بهمن‌ماه باید آمادگی خودمان را برای میزبانی مسابقات جهانی اسکی روی چمن که خردادماه برگزار می‌شود اعلام کنیم تا تکلیف میزبانی این مسابقات مشخص شود. 

بهتاج ادامه داد: در بحث تعمیر و تجهیز ورزشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی با کمبود اعتبار نقدی روبرو هستیم چرا که از طریق اوراق و اسناد خزانه نمی‌توانیم در بحث تعمیر و تجهیز سالن‌های ورزشی و خرید امکانات ورود پیدا کنیم. 

وی افزود: امیدواریم با تامین اعتبار مورد نیاز و تزریق نقدی این منابع بتوانیم نیاز برخی از هیئت‌های ورزشی را به تجهیزات و امکانات موردنیاز برطرف کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: