• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-595-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس فدراسیون فوتبال:

اردبیل را به عنوان میزبان مسابقات فوتسال آسیایی معرفی خواهیم کرد/ ورزش و جوانان و هیئت فوتبال دعوا را کنار بگذارند

  
  
نائب رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: استان اردبیل با توجه به اینکه یکی از استان‌های مستعد در رشته فوتبال و فوتسال است ما در تلاش هستیم تا میزبانی مسابقات آسیایی فوتسال را به نام اردبیل بگیریم. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، علی کفاشیان در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان اردبیل اظهار کرد: ما از دست اندرکاران ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان اردبیل قدردانی می‌کنیم که زمینه برگزاری یک مجمع قانونمند را فراهم کرد تا در استانی که همه علاقمند به فوتبال و فوتسال هستند شاهد برگزاری انتخابات هیئت فوتبال باشیم. 
  
وی با بیان اینکه به دلیل اختلاف نظر اداره کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال دو سه سالی در برگزاری مجمع تاخیر ایجاد شد که با صحبت‌های انجام شده با مدیر کل ورزش و جوانان امیدواریم مشکلات و سوءتفاهمات برطرف شده باشد، خاطرنشان کرد: قطعا با تعامل و همفکری ورزش و جوانان و هیئت فوتبال ورزش این استان که استعدادی ناب و بی‌نظیر دارد رو به جلو حرکت خواهد کرد. 
  
نائب رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: هیئت فوتبال باید در دور جدید فعالیت خود با درایت نوتاش باید خودش را در مسیر تعالی و پیشرفت به اثبات برساند چرا که از این استان انتظار می‌رود استعدادهای نابی را همچون علی دایی‌ها معرفی کرده و زمینه توانمندی فوتبال کشورمان را فراهم آورد. 
  
کفاشیان با بیان اینکه با اختلاف نظر و قهر و دعوا هیچ مشکلی برطرف نمی‌شود، بیان کرد: با ارتباط صمیمانه ورزش و جوانان با هیئت فوتبال حرکت‌ها و قدم‌های مثبتی را می‌توان در راستای برگزاری رویدادهای ملی، آسیایی و جهانی در استان اردبیل برداشت. 
  
وی تصریح کرد: بنده بر این باورم برخلاف سایر استان‌ها اکثریت مردم این استان علاقمند به فوتبال هستند و استعدادهای بی‌نظیری در این استان در رده‌های سنی مختلف وجود دارد ولی همچنان فوتبال اردبیل از نبود و ضعف اسپانسر رنج می‌‌برد که البته ما نیز در فدراسیون قصو و کوتاهی داشتیم و آنگونه که شایسته بوده به فوتبال استان اردبیل توجهی نکردیم. 
  
نائب رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران گفت: در سایه همسویی است که فوتبال، فوتسال، فوتبال ساحلی و فوتبال بانوان در استان اردبیل روبه جلو حرکت خواهد کرد و با کارهای زیربنایی می‌توان تحول عظیمی را در فوتبال این استان به وجود آورد. 
  
کفاشیان در ادامه بیان کرد: به پیشنهاد مدیر کل ورزش و جوانان و هیئت فوتبال استان اردبیل تلاش می‌کنیم تا در سال آینده میزبانی یکی از رویدادهای فوتسال را در سطح آسیا برای استان اردبیل بگیریم چرا که این استان می‌تواند پایگاه پرورش استعدادهای ناب در این رشته باشد. 
  
وی همت فدراسیون فوتبال را برای حمایت از تیم‌های ورزشی توانمند استان‌های کشور به ویژه استان‌های فوتبال‌خیز یادآور شد و اضافه کرد: باید کوتاهی‌ها و کم و کاستی‌ها را در این زمینه برطرف کنیم و با توجهی جدی به همه استان‌های بااستعداد در این رشته بتوانیم پشتوانه خوبی را برای فوتبال کشور در سطح ملی به وجود آوریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: