• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-695-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل:

رئیس هیئت فوتبال جایگاه خود را بشناسد/ خارج از توانمان از فوتبال حمایت کردیم


    
  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: ما هیئت فوتبال را نیز در ردیف 48 هیئت دیگر قبول داریم و رئیس این هیئت باید جایگاه خود را بشناسد. 
  
به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، ایوب بهتاج در مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال اردبیل اظهار کرد: ما در همه شهرستان‌ها زمین‌های فوتبال را در اختیار تیم‌های لیگ استانی و شهرستانی قرار دادیم تا به صورت رایگان از این امکانات استفاده کنند. 
  
وی با بیان اینکه در بحث تدارکات و پشتیبانی‌های مالی به رغم آنکه هیچ وظیفه‌ای نداشتیم حمایت همه‌جانبه از تیم‌ها را انجام دادیم، خاطرنشان کرد: مشکل حاد و خاصی با هیئت فوتبال نداشتیم و فقط رئیس این هیئت باید بداند که در پیشبرد امور جایگاه خود را شناخته و براساس مسئولیت و وظایف قانونی خود عمل کند. 
  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: ما هیئت فوتبال را نیز در ردیف 48 هیئت ورزشی استان می‌دانیم و وظیفه حمایت و همراهی این هیئت را داریم و در نقطه مقابل انتظار می‌رود که هیئت فوتبال نیز به وظیفه خود در چارچوب قانون و اختیارات محول شده عمل کنند. 
  
بهتاج با بیان اینکه فوتبال پایه در استان اردبیل از قدیم‌الایام توانمند بوده است، بیان کرد: ما همیشه در تیم‌های پایه به ویژه نونهالان، نوجوانان و جوانان ورزشکاران بااستعدادی داشتیم که امیدواریم این روند در دوره جدید فعالیت هیئت فوتبال تقویت شود. 
  
وی گفت: این استان ورزشکاران شایسته‌ای را در رشته فوتبال همچون علی دایی، کریم انصاری‌فرد، شهریار شیروند و ... تقدیم تیم‌های باشگاهی و ملی کرده و انتظار می‌رود همچنان شاهد ظهور چنین استعدادهای ناب در قالب مجموعه فوتبال استان باشیم. 
  
مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه در حد توان کمک‌کار هیئت فوتبال خواهیم بود، خاطرنشان کرد: ما پیشنهاد میزبانی رویداد آسیایی را در رشته فوتسال به نائب رئیس فدراسیون فوتبال دادیم که امیدواریم با این میزبانی شرایط مطلوب‌تری را در این رشته ورزشی و تحولات ناشی از آن شاهد باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: