• سه شنبه ۲۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9610-3297-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

فرماندار شهرستان نمين:

پليس هوشمندانه و مدبرانه پاسدار ارزش هاي اسلامي است

فرماندار شهرستان نمين گفت: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري و حافظ آرامش مردم است.  

به گزارش ایسنا، منطقه اردبیل، فرهاد عبدالعلي پور در ديدار فرمانده انتظامي شهرستان نمين با پاسداشت تلاش هاي مجاهدانه و ايثارگونه پليس در افزايش احساس امنيت فردي و اجتماعي و مبارزه با ناامني ها گفت: نيروي انتظامي كارنامه درخشاني در حوزه هاي مأموريتي نزد مردم داشته و برخوردار از محبوبيت اجتماعي است.

وي با بيان اينكه نيروي انتظامي با بهره مندي از دانش روز دنيا، تجهيزات مدرن و تعاملات هدفمند برون سازماني نقش آفريني مثبت دارد، افزود: پليس هوشمندانه و مدبرانه و با جلب حداكثري مشاركت اجتماعي از ارزش هاي اسلامي پاسداري و حافظ آرامش مردم است.

فرماندار شهرستان نمين ضرورت ارزش گذاري به خدمات كاركنان صديق و مخلص ناجا از سوي مردم و مسئولان را مورد تأكيد قرار داد و گفت: نيروي انتظامي يكي از افتخارات نظام اسلامي است.

در اين ديدار سرهنگ حسن شريفي فرمانده انتظامي شهرستان نمين خدمت شايسته به مردم و جامعه را محور اقدامات پليس عنوان كرد و گفت: پليس با برخورداري از اعتماد عمومي متعهدانه و مسئولانه در سنگر تأمين نظم و امنيت گام برمي دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: