• جمعه ۲۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-3192-5
  • خبرنگار : 60005
  • منبع خبر : ----

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل خبر داد:

انتخاب میرزاده به عنوان رئیس جدید مجمع نمایندگان استان اردبیل

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: با پایان دوره دوم ریاست بنده در مجمع میرحمایت میرزاده از فردا به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل این مسئولیت را به عهده می‌گیرد.

صدیف بدری در گفتگو با ایسنا، منطقه اردبیل، اظهار کرد: بعد از خالقی و بنده ریاست دوره سوم مجمع نمایندگان استان اردبیل را میرزاده برعهده خواهد گرفت تا دور جدیدی از فعالیت مجمع را شاهد باشیم.

وی با بیان اینکه وحدت و همدلی و اتفاق آرا در مجمع نمایندگان استان اردبیل حاکم است، خاطرنشان کرد: به جرات می‌توان گفت که مجمع نمایندگان استان اردبیل با ترکیب هفت نماینده شهرهای مختلف استان اردبیل یکی از مجامع موفق دوره دهم مجلس شورای اسلامی است که سعی کردیم تا در این مدت بسیاری از مطالبات و خواسته‌های مردم را با وحدت و همگرایی عملی پیگیری کرده و در تحقق آن تلاشی جدی داشته باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس افزود: در دومین دوره مدیریت مجمع سعی کردیم تا موضوعاتی همچون منطقه آزاد تجاری، راه‌آهن اردبیل، فعالیت منطقه ویژه اقتصادی، راه‌اندازی فرودگاه پارس‌آباد، پیگیری حقابه‌های استان از قزل اوزن و ارس و تکمیل برخی از پروژه‌های زیربنایی عمرانی را در سطح استان به جد دنبال کرده و درصدد تحقق این برنامه‌ها باشیم.

بدری تصریح کرد: قطعا در دوره جدید فعالیت مجمع با محوریت میرزاده رئیس جدید مجمع سعی و تلاش بیشتری را خواهیم کرد تا از طریق قوه مقننه پیگیر مطالبات مردم باشیم تا کارنامه شایسته‌ای از فعالیت نمایندگان استان را در دوره دهم به نمایش بگذاریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: